No results have been found for your request.
Loading...
Reload

LORDS OF THE SOUND kavaga ''Grand Christmas''

Fr 25/12/2020 19:00 - Mo 28/12/2020 23:59
24.90 - 89.90
Show descriptionHide description

Uue põlvkonna orkester LORDS OF THE SOUND esitleb jõuluprogrammi „Grand Christmas“

 

Uusaasta- ja jõulumeeleolu, armastuse atmosfäär ja pereringi soojus õhkuvad orkestri LORDS OF THE SOUND esitatud pühadelauludest ja heliloomingust.

Me kõik armastame nii väga seda ülevat meeleolu, kui kogu olemusega tajud hetke ilu, kui armastus täidab meie sisemuse ja kiirgab välja kogu maailma. Ja muusika suudab selle meeleolu taasluua! Muusika, mis hõlmab jõulude harmooniat, hetke pühadust, südame- ja hingerahu.

Unustamatuid hetki loob vana-aastaõhtul orkester LORDS OF THE SOUND, keda saadavad koor ja orkestri solistid.

Orkester annab elava kõla jõuluhittidele ja helikatketele armastatud jõulu- ja uusaastafilmidest.

Imed juhtuvad nendega, kes neisse usuvad! Seetõttu ärge keelake endale paariks tunniks orkestri LORDS OF THE SOUND muusikalisse etendusse „Grand Christmas“ sukeldumist ning inspiratsiooni ja vaimse harmoonia laeng kogu järgmiseks aastaks on garanteeritud!

Iga kontserdiga võlub orkester LORDS OF THE SOUND üha enam vaatajaid, kogudes truudest fännidest publikut. Külastajad nimetavad neid „positiivseks orkestriks“, märkavad nende avatud siirust ja karismat ning nende kontserdid on täis sõuelemente, huumorit ja sooja suhtlemist publikuga.

Usaldage oma õhtu uue põlvkonna orkestrile LORDS OF THE SOUND, tulge koos lähedastega ja tundke ühtsust enda ja eriliste jõulupühade muusika vahel!

 

Täpsemalt siit: www.artpartner.ee

Events
No events were found
Event is suspended LORDS OF THE SOUND kavaga ''Grand Christmas'' SuspendedSuspendedLORDS OF THE SOUND kavaga ''Grand Christmas'' Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Event is suspended LORDS OF THE SOUND kavaga ''Grand Christmas'' SuspendedSuspendedLORDS OF THE SOUND kavaga ''Grand Christmas'' Pärnu Kontserdimaja, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Event is suspended LORDS OF THE SOUND kavaga ''Grand Christmas'' SuspendedSuspendedLORDS OF THE SOUND kavaga ''Grand Christmas'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Reload