No results have been found for your request.
Loading...
Reload

MA TEENINDASIN INGLISE KUNINGAT

Fr 01/06/2018 19:00 - Sa 09/06/2018 21:30
Show descriptionHide description
Hea klient!

Lavatehnilistel põhjustel asendatakse 1. juunil esietenduma pidanud „Ma teenindasin Inglise kuningat“ lavastusega „Vedelvorst“.
Kõik ostetud piletid kehtivad samal kuupäeval, uuel etendusel. Juhul kui te soovite piletid ümber vahetada või tagasi osta, siis palun võtke ühendust Piletilevi kontoriga tagasiost@piletilevi.ee. Kirja sisusse märkige tellimusenumber. Tavapiletid ostetakse tagasi kõikis Piletilevi müügipunktides v.a. Circle K teenindusjaamades.
Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!


kahe vaatusega kelnerist miljonäriks

autor: Bohumil Hrabal
tõlkija: Küllike Tohver
lavastaja: Laura Jaanhold
kunstnik: Illimar Vihmar
dramaturg: Andra Teede
valguskunstnik: Karmen Tellisaar
videokunstnik: Terina Tikka
muusikaline kujundaja: Feliks Kütt
liikumisjuht: Rauno Zubko
lavavõitlus: Jaanika Tammaru

mängivad Sten Karpov, Liis Karpov, Fatme Helge Leevald, Lauri Mäesepp, Saara Nüganen, Jarmo Reha, Jaan Rekkor, Meelis Rämmeld, Tambet Seling ja Karin Tammaru

„Ma teenindasin Inglise kuningat“ on Tšehhi kirjanduse kõige pöörasem pärl – ühtaegu traagiline ja ülikoomiline lugu väikest kasvu, aga suurte unistustega kelnerist Dítě'st, kes eelmise sajandi pöördelisematel kümnenditel seikleb Böömimaa restoranides, bordellides, pansionaatides ja koonduslaagrites. Ajaloo keeristes kord natside, kord venelaste kätte langevas Tšehhi riigis ei ole just kerge üdini graatsiliseks jääda ning vähimagi vääratuseta guljašše ja vaadiõlut lauda kanda, kuid Dítě ei ole mingi tavaline kelner – Dítě on mees, kellel on plaan!
Esietendus 1. juunil 2018 Suures saalis.

Events website: http://www.endla.ee

Events
No events were found
Loading...
Reload