No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu: Metsatöll

We 18/03/2020 19:00
Maarjamäe lossi tallihoone, Pirita tee 56
10.50 - 15.50
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu - Metsatöll              
 
Seekordsel kohtumisõhtul on teie ees ürgse väega Eesti muusikat peaaegu kogu maailmale tutvustanud ansambel Metsatöll täies koosseisus – Markus, Lauri, Tõnis ja Kuriraivo. Saagu või katk kutsariks, aga õhtu toimub kolmapäeval, 18. märtsil kell 19.00 Maarjamäe lossi tallihoones popmuusika näituse laval. Õhtut juhib Sten Teppan.
 
Samal ajal nii ürgne kui moodne folk-metalansambel Metsatöll on tegutsenud juba üle 20 aasta. Lisaks väga paljudele kontsertidele ja uuele muusikale on sel ansamblil oma raison d’etre – leida ja hoida ürgset Eesti rahvalaulu, põimides seda Markuse käreda hääle, raju hevimetali, trummi ja bassi ning Lauri paljude puhk-, nühk- ja näppepillidega. Miks nad sellise suure ülesande enda kanda on võitnud, kuidas nad sellega hakkama saavad ja kuhu edasi– sellest saate aimu, kui tulete Maarjamäele.
 
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtute sari toob publiku ette muusikud, kelle tegevus on mõjutanud Eesti popmuusika ajalugu. Igal kohtumisel saab otsestest allikatest kuulda seda, kuidas on sündinud legendid, laulud, ansamblid, tähed meie muusikataevas ja mis tegelikult Eesti levimuusika tagatubades toimus.
 
Kohtumisõhtute eesmärgiks on Eesti Muusika Kuulsuste Koja idee tutvustamine ja meie levimuusika ajaloo kogumine ning jäädvustamine. Lisainfot levimuusika kultuurpärandi kogumise kohta leiab aadressilt www.kuulsustekoda.ee.
 
NB! Pilet kehtib enne kohtumisõhtut pääsmena näitusele „Vabaduse kõla!“. Tule ja saa osa Eesti ajaloo kõige staariderohkemast näitusest!
 
Kohtumisõhtu toimub koostöös G. Otsa nimelise Tallinna Muusikakooliga.
Üritust salvestab Eesti Rahvusringhääling. 
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu: Metsatöll We 18/03/2020 19:00 Maarjamäe lossi tallihoone, Pirita tee 56 10.50 - 15.50
Price information
Täispilet 15 €
Õpilane/tudeng/pensionär 10 €
Sooduspilet kehtib koos soodustust tõendava dokumendiga
 
Ürituse kestus on 1h 30 min
 
Filmimine ei ole lubatud, pildistamine on lubatud
Venue
Maarjamäe loss
Pirita tee 56 Tallinn Estonia
Promoter
SA Eesti Ajaloomuuseum
Pirita tee 56 Tallinn 10127 Harjumaa
6442132
post@ajaloomuuseum.ee
Reg. no: 90014603