No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Eesti taasiseseisvumispäeva suurkontsert ROOSTEVABA MAAILM: RUJA tuntuimad laulud

Th 20/08/2020 20:00
Tallinna lauluväljak
27.50 - 116.60
ROOSTEVABA MAAILM
 
RUJAFOONIA
 
Selle suve suurejooneliseim kontsert on pühendatud Eesti taasiseseisvumise aastapäevale. Eesti Ekspress kutsub kõiki kuulama Ruja tuntuimaid laule. Seekord aga kõlavad need täiesti erinevalt – lauljateta. Esitajateks on Eesti esindusorkester ERSO, lisaks rokkbänd ja loomulikult Rein  Rannap klaveril. Ka kõik uued ja põnevad seaded on tehtud Rannapi poolt – just selleks kontserdiks.
Viimati kõlas Ruja erinevate perioodide suursugune muusika Tallinna Lauluväljakul 2017. aasta 20. augustil, mil 14 000 inimest elasid kaasa kontserdile „Eesti muld ja Eesti Ruja“. See oli ka Eesti muusikaajaloo kauaoodatud hetk, mil üle pika aja musitseerisid koos Rein Rannap ja Jaanus Nõgisto.
 
Orkestrile seatud Ruja esitus lisab neile meloodiatele kindlasti palju uusi nüansse ja värve. Eeskätt pidulikkust, suursugusust ja võimsust. Samuti õrnust ja intiimsust - saate kogeda, kui vaikselt võib tegelikult mängida üks hiigelsuur orkester!
 
Rokkbändi on Rannap kutsunud mängima parimad pillimehed, kellega tal on varemgi olnud hea koostöö. Need on Peter Põder ja Jörgen Pakkas kitarridel, Kaarel Liiv bassil, Ramuel Tafenau trummidel ning Kaspar Tambur süntesaatoritel. Kogu kooslust dirigeerib Kaspar Mänd, andekas noor dirigent, kes juhatab paljusid orkestreid, olles hetkel ka Pärnu Linnaorkestri peadirigent.
 
Kavas on armastatuimad Rannapi laulumeloodiad, mida te kõik tõenäoliselt teate peast: Eesti muld ja Eesti süda, Rahu, Nii vaikseks kõik on jäänud, Ilus maa, Suudlus läbi jäätund klaasi, Need ei vaata tagasi, Sa oled mul teine, Õunalaul, Eile nägin ma Eestimaad, Must lind, Must ronk, Kel on laulud laulda ja paljud teised.
 
See kontsert ei kordu! Teil on ainult ühel korral võimalus elada kaasa Ruja muusika muteerumisele sümfooniaks! Tulemus pole siiski päris sümfoonia, pigem -  Rujafoonia!
 
 
VIP pileti hinnas sisaldub: sissepääs autoga Tiigi väravast, parkimine, tervitusjook, suupiste, kontsertpilet VIP alal. Võimalus tellida Mon Repos peakoka Vladislav Djatsuki erimenüü: 
Menüü Peakokavalik
  • Linnumaksa-pâté , rohelise õuna želee ja brioche 
  • Troopiline passion’i guacamole 
  • Kulduim-tuuni ja metsiku lõhe ceviche, vaarikas ja kurgi-mündikaste
  • Tiigerkrevetid popkornis mango-tšillikastmega
  • Kolotsi talu juustud, vürtsikad pähklid, oliivid ja käsitööleivad
Dessert
  • Jäine pavlova „Mon Repos”
Toidupakett  59 €
 
Lisaks on kohapeal võimalik tellida jooke joogikaardilt. Toidupaketi tellimiseks kirjuta elamus@delfi.ee
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Eesti taasiseseisvumispäeva suurkontsert ROOSTEVABA MAAILM: RUJA tuntuimad laulud Th 20/08/2020 20:00 Tallinna lauluväljak 27.50 - 116.60
Price information
Tutvu alaplaaniga siin
 
TSOON 1 SININE ALA
Eesti Ekspressi ala (kindel koht hea nähtavusega alal – ei pea kohale tulemisega kiirustama, istumisalus, 19.08 Eesti Ekspress, ilmastikukindlus)
Pilet 49€
 
TSOON 2 HALL ALA
(vabapaigutus)
Pilet 25€
 
VIP pilet 109€* (VIP müügil ainult internetipoes) Punane ala
VIP pileti hinnas sisaldub: sissepääs autoga Tiigi väravast, parkimine, tervitusjook, suupiste, kontsertpilet VIP alal. Võimalus tellida Mon Repos peakoka Vladislav Djatsuki erimenüü:
Toidupaketi hinnaga 59 € tellimiseks kirjuta elamus@delfi.ee
 
Pileti nominaalhindadele lisandub agenditasu väärtuses 1,60€ - 6,70€
 
Koolieelikutele sissepääs tasuta (v.a VIP alal)
Väravad avatakse kell 18:00
 
 
Venue
Tallinna lauluväljak
Narva mnt 95 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Ekspress Meedia AS
Narva mnt 13 Tallinn 10151 Harjumaa
5055236
heili.teder@ekspressmeedia.ee
Reg. no: 10586863
Same promoter Same venue
Buy ticket Maria Faust ''Maarja missa'' (20.04 asendus) Maria Faust ''Maarja missa'' (20.04 asendus) Jaani kirik, Tallinn, Estonia 25.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Sold out Südaöine. Pärt ja Pärnoja (asendus 11.04 kontserdile) Sold outSold outSüdaöine. Pärt ja Pärnoja (asendus 11.04 kontserdile) - Jaani kirik, Tallinn, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Südaöine. Pärt ja Pärnoja LISAKONTSERT (asendus 12.04 kontserdile) Südaöine. Pärt ja Pärnoja LISAKONTSERT (asendus 12.04 kontserdile) - Jaani kirik, Tallinn, Estonia 29.90 - 49.90
What's happening near you? Look at the map and find out!