No results have been found for your request.
Loading...
Reload

BASTA / БАСТА

Fr 16/03/2018 19:00
Tondiraba jäähall, Tallinn
2018. aasta tähtsaim räpisündmus: Tallinnas esineb vene räpi legend Basta.

TCC.ee annab teada, et algab iga-aastase traditsioonilise räpiürituse piletimüük.
16. märtsil toimub Tallinna Tondiraba jäähallis vene räpilegendi Basta suur kontsert. See on  elav ja grandioosne 2-tunnine uue kavaga show. Basta  tuleb Tallinna. See on 2018. aasta räpisündmus, mida ei tohi maha magada.

Basta on vene räpi ja hiphopi  kõige nõutum ja populaarsem esindaja. Ta nimi on Vassili Vakulenko. Teda tuntakse ka lavanime Noggano ja N1NT3ND0 järgi. Ta on väga andekas muusik, artist, režissöör, produtsent ja isegi oma rõivasarja autor.

Basta laulud meeldivad isegi neile, kellele räpp ja selline kultuur muidu võõras on. Tal on palju fänne noorte seas, ta loomingusse suhtuvad huvi ja austusega ka vanema põlvkonna inimesed. Just seetõttu on Basta kontsertidel saalid pilgeni täis.

Ürituste üks juhtivaid korraldajaid Baltimaades ja Basta kontsertide traditsiooniline organisaator selles regioonis TCC.ee hoiatab: piletid on parem varem ära osta. Ja see pole reklaamitrikk, vaid nõuanne, mis tuleneb möödunud aastate kogemusest. 2017. aastal oli Basta kontsert üks populaarsemaid, purustades kõik piletimüügi rekordid.

Basta on praegu ainus vene artist, kes on purustanud kõik vaatajate rekordid. Enne teda pole ükski vene artist söandanud ringareeni 360 kraadi ulatuses avada See kontsert toimus Moskvas. Basta on esimene artist, keda Moskva väljakul on kuulanud 35 000 inimest. „Enne igat kontserti on mul väike hirm, et saal ei tule täis. Kuid toimub uskumatu asi,“ jagab Basta oma muljeid.

Ta kontserdid on alati välja müüdud. Nagu eelmistel kordadelgi, suhtub TCC.ee Tallinna kontserdi organiseerimisse väga tõsiselt ning korraldab selle suure publikuhuvi tõttu kõige suuremal väljakul – Tondiraba jäähallis. Pileteid müüakse nii fännitsooni kui tantsupõrandale ja istekohtadele.

Valige ise, kas tantsupõrand või istekoht, kuid maha magada seda sündmust ei tohi, sest Tallinna tuleb ju parim räppar, kui usaldada Premium Muz-TV'd, MTV Russia Music Awards'i, Russian Street Awards'i, Russian Urban Music Awards'i. Ajakiri GQ nimetas 2012. aastal Basta aasta muusikuks ja juba 2017. aastal oli Basta GQ versiooni järgi aasta inimene. 2017. aastal  võitis ta hiphopi nominatsioonis prestiižse MusicBoxi preemia.

Kas te veel kahtlete? Aga paljud on pileti juba soetanud. Kiirustage, muidu võite sel aastal ta kontserdile enam mitte sattuda. Kohtade arv on piiratud isegi sellises mahukas saalis!

Events website: http://www.tcc.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
BASTA / БАСТА Fr 16/03/2018 19:00 Tondiraba jäähall, Tallinn
Price information
Pileti hind tribüünil 20 € - 40 €
Fännipilet 35 €
Seisupilet 20 €

NB! Vanusepiirang 14+!

Kõikidele Tondiraba Jäähallis toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.60€/ pilet.

Lisainfo:
Uksed avatakse 17:30.
Üritus algab 19:00.
Üritus kestab 2 tundi.
Pildistamine ja filmimine ei ole lubatud!

Tondiraba areen pakub oma vaatajatele maksimaalselt mugavaid ja õdusaid kohti VIP-loožis

Parim ülevaade, ainult teie seltskond,  unustamatud muljed ja individuaalne teenindus. VIP-loož on ideaalne variant sõpradele, firmapeo ja sünnipäeva pidamiseks. Igas VIP-loožis on garderoob, tualettruum ja teler.

Soovi korral katavad kelnerid teile laua, selleks töötab catering-teenus. Täpsem info siit: http://bouche.ee/kontakt.

VIP-loožid:
Loož nr 3 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 4 (Sektor D4, 7 inimesele). Looži rent on 195 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Loož nr 13 (Sektor A2 II tasand, kuni 65 inimest). Looži rent on 1650 €, pluss igal inimesel peab olema ka ürituse pilet
Parkimiskoha hind 18 €.

Loož avatakse alates uste avamisest (kirjas piletil või piletimüügi kodulehel) ja suletakse 30 min peale kontserdi lõppu.

Ratastoolikohad asuvad sektorite A4 ja B1 taga, saatja pääseb üritusele tasuta ja tema kohad asuvad A4 ja B1 sektoris, reas 7, kohad 1-7. Ratastoolipileteid on võimalik broneerida läbi Piletilevi kontori aadressil info@piletilevi.ee või telefonil 6659534. Ratastoolipiletiga sissepääs peaustest.

NB! I korrusel sektorite A1- A4, B1, B2 osaliselt, C3 osaliselt, C4 ja D1-D4, 1. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
I korruse sektorite  B2-B4 ja C1-C3 7. rea ees on piire, mis on paigaldatud ohutuse tagamiseks.
II korruse, kõigi 1. rea kohtade ning II korruse vahekäikude kohal asuvate istekohtade ees on piire, mis paigaldatud ohutuse tagamiseks.
Venue
Varraku 14 Tallinn Estonia
Promoter
Tallinn Contsert Club OÜ
Tallinn Contsert Club OÜ
Narva mnt 7a Tallinn 15172 Harjumaa
+372 53428382
tallinncontsert@gmail.com