logo
Select period
Search from map
Menu

Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Susanna Aleksandra/ Maaker/ Trump

Sa 13/05/2023 20:00
Jazzklubi Philly Joes
9.20 - 31.20

Jazzliit ja Philly Joe's LIVE : Susanna Aleksandra/Maaker/Trump

Susanna Aleksandra – vokaal
Andre Maaker – kitarr
Janno Trump – bass

Susanna Aleksandra, Andre Maaker ja Janno Trump said sellises koosseisus esimest korda kokku 2022. aasta kevadel toimunud Viimsi jazziõhtu raames. Triol oli kohe suurepärane muusikaline keemia ja üksteise mõistmine. Mõned esinemised hiljem otsustati hakata päris asja tegema: spetsiaalselt sellele triole muusikat kirjutama ja seadma. Trio kontserdil kõlab põhiliselt omalooming, sekka mõned spetsiaalselt sellele triole seatud jazzi, brasiilia muusika klassikud ja poplood. Koosseisu eesmärk on lisaks tavapärastele instrumendi rollidele kasutada ära ka pillide ning vokaali võimalusi laiemalt, luues huvitavad rütmilisi ja meloodilisi kihte. Muusika on ühelt poole läbi komponeeritud ja läbi mõeldud, kuid teisalt jätab ruumi improvisatsioonile.
 

• Susanna Aleksandra eesti muusikute perre sündinud laulja-helilooja ja sõnade autor. Karismaatiline, mahedahäälne laulja peab tähtsaimaks lugude jutustamist ning meloodilisust. Susanna Aleksandra on lõpetanud Sibeliuse Akadeemia jazzmuusika bakalaureuse kraadiga ning on lõpetamas sama kooli magistrit. 2020. aasta märtsis ilmus Susannal album “The Siren” Jaapanis ning 2021. aasta jaanuaris Soomes. Album on saanud laialdaselt positiivset vastukaja üle maailma, näiteks Euroopa suurim jazziajakiri Jazzwise andis albumile 4 tähte.
 

• Andre Maaker on kitarrist, kes ennast kirjeldab kui loomingulist muusikut ja tundmatut heliloojat. Ta näeb jazzmuusikuks saamist kui individuaalset ja loovat protsessi, kus kool mängib kindlasti suurt rolli, kuid veelgi olulisem on isiklik suhe ja kirg muusikasse ning tahe helidega mänglevalt ümber käia. Stiilimääratlusi vältides nimetab ta ennast pigem loovmuusikuks, jättes nii ruumi erinevate muusikastiilide vahel liikumiseks, sest teda köidavad erinevad kõlamaailmad ja improviseerides tunneb ta end ühtviisi koduselt nii jazzi-, folgi-, roki- kui ka kammermuusika lavadel.
 

• Janno Trump on Eesti üks hinnatumaid noorema generatsiooni bassiste, eelkõige tegev jazzmuusikuna, kuid mänginud ja plaate salvestanud ka väga erinevate pop- ja rockartistidega. Ta on kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui bigbändile, olnud mitmete suurte muusikaprojektide kunstiline juht ning on eestvedajaks kollektiividele JT Conception ja Janno Trump Clarity Ensemble.

Hinnainfo:

Kontsert algab kell 20, uksed avatud alates 19. Kohti saab reserveerida Facebookis saates

sõnumi Philly Joe’s Tallinn lehel.

Eelmüügis pileti hind 12€, sooduspileti hind 8€, kohapeal vastavalt 15€ ja 10€.
Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, eesti jazzliidu liikmetele ja jazz pesulate kliendikaardi omanikele.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Susanna Aleksandra/ Maaker/ Trump Sa 13/05/2023 20:00 Jazzklubi Philly Joes 9.20 - 31.20
Event Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Susanna Aleksandra/ Maaker/ Trump
Date / Time Sa 13/05/2023 20:00
Venue Jazzklubi Philly Joes
Price 9.20 - 31.20
Price information
Täispilet 12 €
*Sooduspilet 8 €
Toetajapilet 30 €
 
*Sooduspiletid kehtivad õpilastele, õpetajatele, tudengitele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele, Eesti Jazzliidu liikmetele. Soodustused kehtivad koos soodustust tõendava dokumendiga.
 
Kohapeal hinnad vastavalt 15 € ja 10 €
 
Uksed avatud alates 19:00
Venue
Jazzklubi Philly Joe's
Vabaduse väljak 10 Tallinn Estonia
Promoter
Eesti Jazzliit MTÜ
Pärnu mnt 23-9 Tallinn 10141 Harjumaa
info@jazz.ee
Reg. no: 80206483
Event Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Susanna Aleksandra/ Maaker/ Trump
Date / Time Sa 13/05/2023 20:00
Venue Jazzklubi Philly Joes
Price 9.20 - 31.20
Other dates Same promoter Same venue
Buy ticket Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Trio Assonance (Eesti-Šveits) ''Practical Matters'' albumi esitluskontsert Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Trio Assonance (Eesti-Šveits) ''Practical Matters'' albumi esitluskontsert Jazzklubi Philly Joes
Buy ticket Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Sooäär/ Yaralyan/ Ounaskari (Eesti-Soome) albumi esitluskontsert Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Sooäär/ Yaralyan/ Ounaskari (Eesti-Soome) albumi esitluskontsert Jazzklubi Philly Joes
Buy ticket Jazzliit ja Philly Joes Live: Emiliano D'Auria Quartet feat. Luca Aquino NewNewJazzliit ja Philly Joes Live: Emiliano D'Auria Quartet feat. Luca Aquino Jazzklubi Philly Joes
Buy ticket Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Tiina Adamson. Kvintett. Jazzliit Ja Philly Joe's Live: Tiina Adamson. Kvintett. Jazzklubi Philly Joes
No results have been found for your request.
Loading...
Reload