No results have been found for your request.
Loading...
Reload

JP Cooper

Sa 23/05/2020 20:00
Rock Cafe, Tallinn
Hea klient!
 
23. mail Rock Cafes toimuma pidanud JP Cooperi kontsert jääb ära kuna artist on sel perioodil hõivatud uue albumi salvestusega.
 
JP Cooper: "Olen hiljuti palju töötanud, et valmis saada järgnevate kuude jooksul oma uus album. Vaatamata, et materjal on kirjutatud, on siiski ette tulnud logistilisi tõrkeid stuudiote, muusikute ja produtsentidega. Pidasin nõu oma managemendiga ja jõudsime otsusele, et mõistlik on albumi ilmumine lükata edasi oktoobrisse, mis omakorda tähendab, et ka maikuusse planeeritud tuur lükkub edasi.
 
Meil õnnestus enamik kuupäevi üle viia perioodi oktoober-november, kuid paljudes kontserpaikades polnud sügiseks vabu päevi või meil ei õnnestunud logistiliselt asju ümber mängida. Mul on väga kahju kui ma seekord teie juurde ei jõua. Kogu meie tiim töötab ennastunustavalt, et siiski  leida ärajäänud kuupäevadele asendused."
 
Piletid ostetakse tagasi alates 04.03  kuni 30.05.20 (k.a.) kõikides Piletilevi müügikohtades va Circle-K teenindusjaamades. Ostetud Sebrapiletite eest kannab Piletilevi kontor raha kliendi arveldusarvele. Korraldaja  vabandavad võimalike  ebamugavuste pärast.
 
 
Kauaoodatud JP Cooper esineb Eestis 23. mail
 
Laupäeval, 23. mail esineb Tallinnas klubis Rock Café Inglise laulja ja hiti "Perfect Strangers" üks autoritest JP Cooper. Piletid kontserdile tulevad müügile 25. oktoobril kell 10.00.
 
"Perfect Strangers" ja "Septembers Song" – 2 Top10 hitti, mis müünud end plaatinastaatusesse. "Mul ei olnud mitte mingeid ootuseid," meenutab John Paul Cooper, kes andis kaua kontserte vaid kui "mees ja kitarr".
Kõik muutus pärast koostöö algust Jonas Bluega ja loo “Perfect Strangers ilmumist”.
 
"Leidsin end ühtäkki popmuusikamaailmast, kus ma end absoluutselt ette ei kujutanud – äkki esinesin MTV laval 45 000 inimese ees, DJ minu selja taga tantsusamme tegemas." JP Cooper on teinud kiire tõusu popmuusikamaailma tippude hulka ning on oodatud esineja igal suuremal festivalil.
 
Piletid JP Cooperi kontserdile hinnaga alates 29 EUR tulevad müügile Piletilevi müügipunktides üle Eesti reedel, 25. oktoobril kell 10.00.
Kontsert on vanusepiiranguta.
Videod:
 
Jonas Blue ft. JP Cooper – "Perfect Strangers"
 
JP Cooper – "September Song"
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
JP Cooper Sa 23/05/2020 20:00 Rock Cafe, Tallinn
Price information

Esimestele kiirematele piletid hinnaga 29 €, edasi 35 €

NB! Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.
 
Uksed kell 18:00
Vanusepiirangut ei ole
Venue
Rock Cafe, Tallinn
Keevise 6 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
MAK Entertainment SIA
Pernavas iela 12-2 Riia LV-1012 Läti
+371 29418083
makconcert@gmail.com
Reg. no: 60505558
Same promoter Same venue
Event is suspended BODY WORLDS / L-P, Riiklikud pühad / Сб.-Воскр., гос. праздники / Sat-Sun and Holidays SuspendedSuspendedBODY WORLDS / L-P, Riiklikud pühad / Сб.-Воскр., гос. праздники / Sat-Sun and Holidays - T1 Mall of Tallinn, 2. korrus, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Event is suspended BODY WORLDS / Tööpäevad / Рабочие дни / Mon-Fri SuspendedSuspendedBODY WORLDS / Tööpäevad / Рабочие дни / Mon-Fri - T1 Mall of Tallinn, 2. korrus, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Event is suspended X Ambassadors - The Orion Tour SuspendedSuspendedX Ambassadors - The Orion Tour Rock Cafe, Tallinn, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Etendus ''Huligaan. Pihtimus''. Спектакль ''Хулиган. Исповедь''/ Сергей Безруков Etendus ''Huligaan. Pihtimus''. Спектакль ''Хулиган. Исповедь''/ Сергей Безруков Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia 40.40 - 100.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Polina Gagarina / Полина Гагарина Polina Gagarina / Полина Гагарина Tondiraba jäähall, Tallinn, Estonia 16.10 - 70.10
What's happening near you? Look at the map and find out!