No results have been found for your request.
Loading...
Reload

JT CONCEPTION + NEW WIND JAZZ ORCHESTRA

Tu 10/11/2020 20:00
Kinomaja, Tallinn
18.00 - 30.00
JT Conception + New Wind Jazz Orchestra
Teisipäev, 10. november 2020 kell 20, Kinomaja
 
10. novembril astuvad Kinomajas esmakordselt ühele lavale kaks Eesti jazzi raskekahurväge – jazzfunk gruuvimasin JT Conception ja ambitsioonikas bigbänd New Wind Jazz Orchestra.
 
Kontserdil saab kõlama JT Conceptionile kirjutatud Janno Trumbi looming, sedapuhku bigbändile arranžeerituna. Tegemist on ühe noorema generatsiooni silmapaistvama muusikuga, kes on lava jaganud pea kõikide kodumaiste artistidega. Esitusele tuleb teoseid nii Conceptioni albumitelt “One” ja “Wait For It”, kui ka täiesti uut heliloomingut. Muusika, mida Janno on JT Conceptionile aastate jooksul loonud, on tugevalt inspireeritud just bigbändi kõlavärvidest, mistõttu on tegemist muusiku kauaaegse unistuse täitumisega. 
 
JT Conception
JT Conception on bassist Janno Trumbi poolt kokku kutsutud ning tema loomingut esitav 10-liikmeline gruuviorkester. Kodumaiste muusikagurmaanide südamed võitis bänd jazzi, rokki ja funki sulatava särava muusikaga juba oma esimeste kontsertidega 2015. aastal.
Sel kevadel tähistas kollektiiv oma 5. sünnipäeva. JT Conception on välja andnud kaks kauamängivat bassisti loominguga – "One” (2016) ja “Wait For It” (2017) ning pälvinud hulga nominatsioone ja auhindu kohalikus muusikaskeenes, nimistut kroonib Aasta Jazzansambli tiitel eelmisest aastast. Lisaks kodumaisele edule on kollektiiv endale nime teinud ka Baltikumi jazzifännide seas.
 
New Wind Jazz Orchestra 
New Wind Jazz Orchestra on kokku kutsutud eesmärgiga edendada Eesti jazzorkestrite kultuuri, anda aktiivselt kontserte ning teha koostööd Eesti ja välismaa orkestrijuhtidega. Kahe ja poole tegutsemisaasta jooksul on esinetud nii Eesti jazzi kodus Philly Joe’s jazziklubis kui Sõru Jazzil Hiiumaal, tähistatud Kumu auditooriumis erikavaga saksofonist ja helilooja Raul Söödi 50. juubelit, jagatud lava maailmakuulsa USA bigbändi The Vanguard Jazz Orchestra trummari John Rileyga, Soome tuntuima bigbändi juhi ning trombonisti Antti Rissaneniga ning suvel anti Triigi Filharmoonias ühine kontsert Eesti esipianisti Kristjan Randaluga. Saksofonimängija Lauri Kadalipu eestvedamisel kokku saanud bigbänd armastab end proovile panna uute väljakutsete ning professionaalsust nõudva repertuaariga.
 
Koosseis:
Janno Trump – bass, Madis Muul – klahvpillid, Pent Järve – kitarr, Dmitri Nikolajevski – trummid, Caspar Salo – perkussioon, Aleksander Paal – altsaksofon, Allan Kaljaste – altsaksofon, Danel Aljo – tenorsaksofon, Markus Eermann – flööt ja tenorsaksofon, Tobias Tammearu – sopran- ja tenorsaksofon, Keio Vutt – baritonsaksofon, Ingvar Leerimaa – tromboon, Andrus Karjel – tromboon, Artur Kiik – tromboon, Johannes Kiik – basstromboon, Allan Järve – trompet, Jason Hunter – trompet, Vallo Mänd – trompet, Samuel Jalakas – trompet
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
JT CONCEPTION + NEW WIND JAZZ ORCHESTRA Tu 10/11/2020 20:00 Kinomaja, Tallinn 18.00 - 30.00
Price information
Täispilet 25 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 18 €
Toetajapilet 30 € (sisaldab kontserdipiletit ja JT Conceptioni T-särki)
 
Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
 
Sissepääs 19:00
Kestus 2 h
 
 
Venue
KinoMaja Bar & Stage
Uus tn 3 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Trumbi Muusika OÜ
Piiri 14 Aruküla, Raasiku vald Harjumaa
51907785
jannotrump@gmail.com
Reg. no: 12049046
Same venue
Event is suspended JOEL HOLMES (USA) SuspendedSuspendedJOEL HOLMES (USA) KinoMaja Bar & Stage, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket William Duvall (28.04.20 asendus) William Duvall (28.04.20 asendus) KinoMaja Bar & Stage, Estonia 49.90
What's happening near you? Look at the map and find out!