No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Helen Lepalaan (metsosopran), Mati Turi (tenor), Martti Raide (klaver)

Tu 20/11/2018 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
7.50 - 15.50
20. november kell 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja


Helen Lepalaan (metsosopran), Mati Turi (tenor), Martti Raide (klaver)

Helen Lepalaan on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia ja täiendanud end Hollandis ning Saksamaal. Aastatel 2006–2008 oli ta ooperiteatri Opera Zuid solist Hollandis, kus lisaks muudele rollidele laulis ta peaosi Bizet’ „Carmenis“, Massenet’ „Tuhkatriinus“ ja Rossini „Sevilla habemeajajas“. Tema repertuaari kuuluvad lisaks ooperirollidele ka mitmed tuntud vokaaltsüklid nagu Berliozi „Suveööd“, J. S. Bachi H-moll missa, Johannese ja Matteuse passioon ning „Jõuluoratoorium“, Mahleri kantaat-sümfoonia „Laul maast“ jpt. Lepalaane esinemised on leidnud tunnustust rahvusvahelises meedias. Ta on laulnud mitmetel nimekatel lavadel Saksamaal, Belgias, Hollandis ja Inglismaal, sh Amsterdami Concertgebouws, Walesi Rahvusooperis ja Heidelheimi Ooperifestivalil. Aastast 2009 laulab Helen Lepalaan ka rahvusvaheliste auhindadega tunnustatud kammermuusikatrios „Kybele“.

Mati Turi on hinnatud ja nõutud tenor nii Eestis kui ka välisteatrite lavadel. Tema repertuaari kuulub rikkalik valik ooperirolle ja oratooriumite sooloosi, samuti on ta üles astunud kammerlauljana ning olnud pikka aega Eesti Filharmoonia Kammerkoori liige. Tema repertuaar hõlmab muusikat barokist eesti nüüdisheliloojate teosteni. Kammermuusikuna on Mati Turi kauaaegseks partneriks olnud pianist Martti Raide, kellega koostöö algas 2007. aastal. Igal hooajal on duo toonud publikuni vähemalt ühe uue laulukava. Lisaks Eestile on duo esinenud USA-s, Kanadas, Venemaal ja Saksamaal.

Martti Raide on nõutavamaid lied-pianiste Eestis, kes on pälvinud mitmetel konkurssidel parima kontsertmeistri tiitli. Nii aktiivse kammermuusiku kui solistina on Raide esinenud Eestis, mitmel pool Euroopas, Ameerikas ja Kanadas. Tihe koostöö seob teda tenor Mati Turiga, kuid tema lavapartneriteks on olnud ka lauljad Helen Lokuta, Helen Lepalaan, Arete Teemets, Kädy Plaas, Jaakko Kortekangas, Rene Soom jpt.

Piletid müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal.

Vaata lisa: www.interpreet.ee
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Helen Lepalaan (metsosopran), Mati Turi (tenor), Martti Raide (klaver) Tu 20/11/2018 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 7.50 - 15.50
Price information
Sooduskampaania! Perioodil 21.05-03.06 kõik piletid 30% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Täispilet 15 €
Õpilane/tudeng/pensionär 7 €
Erivajadusega klient/saatja 7 €

Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus on 1 tund

Soovitatav vanus 7+
Pildistamine/filmimine pole lubatud

Venue
Promoter
SA Eesti Interpreetide Kontserdid
Suur-Karja 23 Tallinn 10148 Harjumaa
+372 5019524
kammermuusika@interpreet.ee