No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Karin Sarv (vioola), Laur Eensalu (vioola), Helen Kedik (vioola), Liina Žigurs (vioola)

Su 14/10/2018 18:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
5.50 - 10.50
14. oktoober kell 18:00
Eesti Rahva Muuseum, silla-ala
Karin Sarv (vioola), Laur Eensalu (vioola), Helen Kedik (vioola), Liina Žigurs (vioola)

Kavas:
Y. Bowen – Fantaasiakvartett neljale vioolale op. 41
S. Engaño – “Bluusisüit” vioolakvartetile
R. Cohen – Viis pala neljale vioolale

Karin Sarv on töötanud pea kõigis Eesti orkestreis ning kuulub alates 2012. aastast Tallinna Kammerorkestri koosseisu olles seljatanud seitsme toreda aasta jooksul Rahvusooper Estonias nii mõnedki nõudlikud vioolasoolod. Kammermuusika tervikuna meeldib Karinile väga, eriti, kui seda saab teha sarnase maailmatunnetusega inimestega. Nii on ta sattunud mitmesse põnevasse projekti, kus alati ei ole võimalik piirduda vaid vioolamänguga, nii on ta kaasa löönud Stockhauseni lavateostes  “Herbstmusic” ja “Tierkreis” ning audiovisuaalses lavastuses IDEM.

Laur Eensalu on õppinud viiulit ja vioolat Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Tiiu Peäske käe all, Karlsruhe Kõrgemas Muusikakoolis Fabio Marano vioolaklassis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Viljar Kuuse ja Toomas Nestori juhendamisel.
Aastast 2005 töötab Tallinna Kammerorkestris, alates 2011 vioolarühma kontsertmeistrina ning 2007. aastast Rahvusooper Estonia Sümfooniaorkestris.
Solisti, ansamblisti kui ka orkestrandina salvestanud ja esmaesitanud mitmete kaasaegsete kodumaiste ning välismaiste heliloojate heliloomingut ja üles astunud mitmel pool maailmas.

Helen Kedik on lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli viiuli ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia vioola erialal. Lisaks on ta end täiendanud Saksamaal Karlsruhe Kõrgemas Muusikakoolis. Helen on töötanud Saarbrückenis, Rahvusooper Estonia orkestris ning alates 2016. aastast Tallinna Kammerorkestris.

Liina Žigurs on õppinud Tallinna Muusikakeskkoolis ning Eesti Muusikaakadeemia. Ta on täiendanud end Mikhail Zemtsovi juures ning osalenud Fjodor Družinini ja Wolfgang Klossi meistrikursustel. Alates 1998. aastast töötab Liina Žigurs ERSOs, olles alates 2013. aastast vioolarühma abikontsertmeister. Ta on osalenud erinevate orkestrite (Pärnu Linnaorkester, Tallinna Kammerorkester, Põhjamaade Sümfooniaorkester, Rahvusooper Estonia orkester, XXI Sajandi Orkester, Hortus Musicuse Akadeemiline Orkester, Narva Linnaorkester, Pärnu Festivaliorkester) koosseisus nii vioolarühma kontsertmeistri kui rühmamängijana ning teinud kaasa mitmetes kammerkoosseisudes.

Piletid müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal.

Vaata lisa: www.interpreet.ee
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Karin Sarv (vioola), Laur Eensalu (vioola), Helen Kedik (vioola), Liina Žigurs (vioola) Su 14/10/2018 18:00 Eesti Rahva Muuseum, Tartu 5.50 - 10.50
Price information
Pileti hinnad:
Täispilet 10 €
Õpilane/tudeng/pensionär 5 €
Erivajadusega klient/saatja 5 €

Sissepääs alates 17.00
Ürituse kestus on 1 tund

Soovitatav vanus 7+
Lapsele kuni 6 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.

Venue
Muuseumi tee 2 Tartu Lõuna-Eesti Estonia
Promoter
SA Eesti Interpreetide Kontserdid
Suur-Karja 23 Tallinn 10148 Harjumaa
+372 5019524
kammermuusika@interpreet.ee
Other dates Same promoter Same venue