No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Dmitry Metlitsky & Orchestra

Tu 09/04/2019 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
18.90 - 26.90
Esmakordselt Eestis!

Unikaalne romantiline show «Dmitry Metlitsky & Orchestra»

Kontsert, kus kõlab maagiline ja võrratu muusika.
Ülemaailmsed hitid, instrumentaalmuusika šedöövrid kaasaegses töötlemises!


info: http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

9.aprill - TALLINN / Vene Kultuurikeskus - 19:00
11.aprill - TARTU / Vanemuise Kontserdimaja - 19:00

See on unikaalne võimalus kuulata oma kõrvaga suurepärast muusikat, mis on soojendanud miljonite kuulajate südameid üle kogu maailma ning seda unikaalses arranžeeringus, kuulata saab parimate Euroopa muusikute teoseid kaasaegses stiilis – see on tõeline pidu hingele ja südamele. Rahvusvaheline orkester «DM-Orchestra» astub üles Eestis!

Dmitry Metlitsky on on helilooja ning multiinstrumentalist, dirigent ning aranžeerija – unikaalne ilming kaasaegses muusikas, keda kutsutaks meie aja Mozartiks. Kaunid meloodiad, suurepärased arranžeeringud, mille esitus jõuab südame sügavustesse ning soojendab kuulajate südameid alates esimesest noodist. Neid emotsioone on sõnadega keeruline edasi anda – seda on vaja oma kõrvaga kuulda!

Orkestri programmis on kõige paremad ning miljonite kuulajate lemmikud legendaarsed hitid, mis on saanud maailma klassikalise-, instrumentaal- ning rokkmuusika šedöövriteks: «Üksik kitsekarjus», Vivaldi «Äike», «Kondori lend», «Ave Maria», «Adagio Albinoni», «Love Story», «Enter Sandman» ja teised.
Need kõlavad unikaalsetes arranžeeringutes kaasaegses stiilis ning lubavad kuulajatel nautida erksaid ning unustamatuid emotsioone.

Vivaldi muusika «Suvine äike» ja «Ave Maria» arranžeeringut orkestri esituses peetakse ühteteks parimaist maailmas, Dmitry Metlitsky muusika «Armastuse leek» on aga «Music Without Borders» nomineerinud parimaks new-age heliloojaks.

See, mis selle orkestri kontserditel toimub väljab üldtuntud vastuvõtu raamidest – võimas muusika energia kaasaegses arranžeeringus ning tehniliste võimalustega loovad täieliku laskumise tunde maagilisse romantismi, emotsioonide ja armastuse atmosfääri. Orkestri solistid on oma ala tõelised meistrid, kes oma talendi ja energiaga panevad kuulajaid rõõmustama ja nutma, armastama ja inspiratsiooni tundma.

Orkester astub kontsertidega üles mitmetes riikides, suurimatel euroopa lavadel, festivalidel, tänulikud kuulajad aga võtavad neid alati vastu ovatsioonidega ega lase orkestril pärast kontserti lahkuda, lastes neil kordi oma muusikat korrata.

See on unikaalne võimalus nautida muljetavaldavat show’d ja imetlusväärset eliitmuusikat, mis soojendab miljonite kuulajate südameid.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=hSZNtmZWKGA
Kontserti veebileht:  http://concert.dmitrymetlitsky.com/et/home-est

https://www.youtube.com/watch?v=450o8vNDHxk
https://www.youtube.com/watch?v=Q-Uj-O5eTCU
https://www.youtube.com/watch?v=pUfpAnpBB8s
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Dmitry Metlitsky & Orchestra Tu 09/04/2019 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 18.90 - 26.90
Price information
SOODUSKAMPAANIA: kuni 20.03.19 on kõik piletid 20% soodsamad! Hinnad on süsteemis juba soodustusega.
 
Piletihinnad vahemikus 18 € kuni 33 € (vastavalt istekohale).

Sissepääs tund enne ürituse algust
Kestus 1 tund ja 45 minutit

I rõdu 2. rea kohad 1-8 ning 31-38 on piiratud nähtavusega!

Loožis eksisteerib ka esimene rida, aga selle kohad ei ole müügis. Piletilevis müügisolevate looži kohtade numeratsioon algab 2. reast.
Venue
Promoter
VŠĮ Tarptautinis kultūros fondas
Laisvės Pr. 60 Vilnius Lithuania
+375 29 688-04-08
musicchannel.vip@gmail.com