No results have been found for your request.
Loading...
Reload

ABBATH (nor) + support

Su 08/04/2018 19:00
Klubi Tapper, Tallinn
27.50
Abbath - mees nagu elav black metal ikoon! Vähe on neid artiste, kes suudavad sünget ja vihast muusikat mängida sedavõrd meelelahutuslikul moel, kandes võrdselt välja nii näomaalingud kui võlurikübara. Abbathi lood on lives purustavalt energilised, tema kitarrikäsitlus kiire ja täpne. Selle kõige kõrvalt lüüakse varem või hiljem käima korralik krabitants.

Peamiselt Immortali ridadest tuntud Abbathi muusikutee algas bändis Old Funeral, kus tema kõrval mängis teiste seas kitarri ka Demonaz, tulevane partner Immortalis. Kui Demonaz lahkus, et keskenduda oma bändile Amputation, võttis tema kohustused üle ei keegi muu kui Varg Vikernes.
Amputationiga liitus ka Abbath ja peatselt hakati edasi tegutsema juba Immortali nime all. Pidevate koosseisumuutuste tõttu pidi Abbath stuudios hakkama saama nii kitarri, bassi, sündi kui ka trummide mängimisega; vähetuntud faktina on tema poolt sisse mängitud albumite "Pure Holocaust" ja "Battles in the North" trummipartiid.

2015. aastal läksid Immortali ja Abbathi teed lahku ning tema sooloprojekti seni ainus, 2016. aastal ilmunud plaat, koosneb peamiselt järgmise Immortali albumi jaoks kirjutatud lugudest. Lives mängib Abbath lugusid omanimelise bändi, Immortali ja ka vahepealse supergrupi I loomingust.

Piletid Abbathi kontserdile tulevad müüki esmaspäeval 22. jaanuaril kõigis Piletilevi müügipunktides ja Circle K teenindusjaamades. Uksed avatakse kell 19, üritus on vanusepiiranguta.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
ABBATH (nor) + support Su 08/04/2018 19:00 Klubi Tapper, Tallinn 27.50
Price information
Pilet kuni 31.03 27€
Pilet alates 01.04 30€

Sissepääs alates 19:00
Üritus on vanusepiiranguta!
Venue
Pärnu mnt 158 G Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Kärakapanda OÜ
Valguse 17c Tallinn 11618 Harjumaa
52 10 847
kaido.haavandi@mail.ee