No results have been found for your request.
Loading...
Reload

A'Studio Live @ Vanemuise Kontserdimaja

Tu 04/12/2018 19:00
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
29.50 - 47.50
4. detsembril esineb Vanemuise Kontserdimajas oma juubeliprogrammiga üks stiilsemaid Venemaa muusikakollektiive – bänd A’STUDIO.

Juulis 2017 tähistas A’STUDIO oma 30. aastapäeva. Seljataga on tõesti pikk teekond – kuusteist albumit ja kolmkümmend videoklippi, lugematud kontserdid Venemaal, Kasahstanis, Usbekistanis, Kõrgõzstanis, Aserbaidžaanis, Tadžikistanis, Gruusias, Moldovas, Baltikumis ja üle kogu maailma.

A’STUDIO-l on Vene popmuusikamaastikul ainulaadne stiil ja muusikaline maitse. Romantilist tantsupoprokki esitav bänd loob huvitavaid laitmatu kvaliteediga arranžeeringuid. A’Studio muusika välise lavalise kerguse taga on muusikute meisterlikkus ja professionaalsus. Bändi looming on lisaks paljude kuulajate südametele võitnud ka hulgaliselt auhindu ja preemiaid: MTV Russia Music Awards, Kuldne Grammofon, Muz-TV preemiad, RU TV ja Aasta laul, Fashion People Awards ja muud.

Muusikaajastud vahetuvad, kuid A’STUDIO jääb ajatuks ja on väljaspool konkurentsi, jätkates oma fännide rõõmustamist huvitavate uute laulude ja meeldejäävate esinemistega.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
A'Studio Live @ Vanemuise Kontserdimaja Tu 04/12/2018 19:00 Vanemuise Kontserdimaja, Tartu 29.50 - 47.50
Price information
Pileti hinnad vahemikus 29 € kuni 47 € (vastavalt istekohale)

Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus on 3 tundi
Pildistamine/filmimine on keelatud
Promoter
MJPeod OÜ
Sõle tn 38-3 Tallinn Harjumaa
info@mjproduction.ee
Same promoter Same venue