No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Kontsert ''Sankt-Peterburg-Tallinn" / Балтийский берег. Концерт ''С.-Пегербург-Таллинн''

Su 28/10/2018 16:00
Sillamäe Kultuurikeskus
Kontsert ''Sankt-Peterburg – Tallinn''

Esinevad: Igor Latõško ja Sergei Maasin

Oktoobrikuus toimuvad kahe muusiku kontserdid üle Eesti.
Igor Latõško – laulja, helilooja, „Zolotoi Grammofon“ auhinna laureaat. Tema laule lauldakse suure menuga Venemaal ja Ukrainas. Peale selle, et ta on ise oma laulude suurepärane esitaja, laulavad ta laule ka teised tuntud Venemaa estraaditähed: Vaenga, Dmitri Koldun, „Jarmarka“, Tatjana Bulanova, Aleksandr Martsinkevitš, Valeri Leontjev ja teised.
Sergei Maasin ja Igor Latõško on korduvalt kohtunud erinevatel kontserditel Sankt-Peterburis. Eelmisel aastal salvestas Sergei Maasin Igori laulu „Armas neid“ eesti keeles ja see laul ilmus CD-plaadil „Tantsi Eestimaa - 2“. Peale seda tegi Igor Latõsko Sergei Maasinile ettepaneku salvestada uus CD-plaat tema lauludega eesti keeles. Sergei Maasin hakkas neid tõlkima eesti keelde. Sellest sündis ühiskontserdi mõte.
Kavas on S. Maasini esitluses A. Babadžanjani, R. Paulsi, I. Krutoi, V. Korolevi ja teiste lauljate populaarsed laulud, samas ka laulud, mis olid kingitud Sergei Maasinile Igor Latõško poolt. Osa nendest on eesti keeles. Tervikuna koosneb kontsertkava venekeelsetest lauludest. Kontsert kestab ligikaudu 2 tundi. Esinejad laulavad oma parimaid palu. Hiljem esinetakse sama kavaga ka Sankt-Peterburis.
Igor Latõsko esines eelmisel aastal 1-l kanalil saates „Imede põld“, mille võitjaks ka sai. Sellel aastal esines ta festivalil Hispaanias.
S. Maasin esines 2017. a aprillis kontserdiga New Yorkis. Kontserdil kõlasid M. Magomajevi ja A. Babadžanjani laulud. Kontserdid möödusid suure eduga. Mõlemad esinejad ootavad Teid oma kontserdile. Müügil on CD-plaadid.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Kontsert ''Sankt-Peterburg-Tallinn" / Балтийский берег. Концерт ''С.-Пегербург-Таллинн'' Su 28/10/2018 16:00 Sillamäe Kultuurikeskus
Price information
Pilet 10 €

Sissepääs alates 15.30
Ürituse kestus 2 tundi

Soovitatav vanus 12+
Venue
Kesk 24 Sillamäe Põhja-Eesti Estonia
Promoter
Svetlait MTÜ
Koorti 6-81 Tallinn Harjumaa
+372 5112192
info@laulja.ee