No results have been found for your request.
Loading...
Reload

''LAULVAD KITARRID'' / ''ПОЮЩИЕ ГИТАРЫ''

Fr 15/05/2020 19:00 - Sa 16/05/2020 19:40
10.90 - 14.90
Show descriptionHide description
Hea klient!
 
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis jäävad  ära 15.05.2020  ja 16.05.2020 toimuma pidanud kontserdid „Laulvad kitarrid"
 
Piletid tagastatakse, kui ürituse staatus on „tagasiost“ ning tagasiost on avatud. Palume jälgida infot ürituse lehel.
 
PDF-pileti omanikele kannab Piletilevi raha tagasi automaatselt pileti ostja kontole, siis kui tagasiost on avatud.
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru keskuse müügipunkt.

Legendaarne vokaal-instrumentaalansambel “Поющие гитары” - nad olid esimesed ja jäid parimateks! 

“Поющие гитары” on unikaalne kollektiiv! Esimene Nõukogude Liidu vokaal-instrumentaalansambel on endiselt noor, selle kontserdid aga laevad optimismiga ja ühendavad juba kolme põlvkonna esindajaid! 

Millest tuleb kontsert, küsite? "Videvikust", "Leningradist", kus "Inimesed kohtuvad" ja "Sinine härmatis langes traatidele", "Jalgratturite laulu" meloodia saatel lendab teie juurde "Paks Karlsson" ja laulab "Pole sinust ilusamat"! Jah, "Laul - see on peamine, sõbrad"! ja selle "Vaevumärgatav ilu" on kallim kõikidest kaasaegsetest šlaagritest.

Nii ka täna, palju aastaid hiljem, on meeldiv meenutada nende esituses kõlavaid igati armastatud laule. Näiteks sedasama, kus "raske oli inimesel kümme tuhat aastat tagasi", jalgratturitest, mis "juhtub, kui armutakse" "Ööbikuserenaadist" või "pole sinust kaunimat". Ja kui rohkelt virtuoosseid kitarriteemasid soolovariatsioonidega instrumentaalteostes "Apatšid" ja "Toreero", "Sinine lind" ja "Mustlanna"...

See muusikakollektiiv loodi 1966. aastal. Seda võib tõega pidada järgnevate VIA alusepanijaks. Ideeloojaks oli Anatoli Vassiljev. “Поющие гитары” oli esimene pop-kultuuriga lavale ilmunud kollektiiv. Koosseisu kuulusid kutselised muusikud ja andekad iseõppijad. “Поющие гитары” hakkasid kontsertidel esimestena kasutama valgusefekte ja korraldama teatraliseeritud show´d.

Erinevatel aastatel töötasid selles kollektiivis Juri Antonov, Albert Asadullin, Irina Ponarovskaja ja paljud, paljud teised kuulsused. Ansambli programm koosnes stiili poolest erinevatest kompositsioonidest, ühest küljest tuli laulda sõjavastaseid laule ja nõukogude heliloojate kohustuslikke laule, vene rahavalule, teisest küljest laulsid nad "The Beatles"´t ja muid populaarseid välismaise muusika hitte. Kuid nii ühe, kui teisega tuli muusikute kollektiiv edukalt toime.

"Поющие гитары " oli nõukogude estraadil teerajaja, kellest sai alguse nimetus VIA. Selle ansambli populaarsus Nõukogude Liidus 60date aastate lõpus oli vaieldamatu ja võrrelda võis seda ehk vaid "The Beatles"´iga. Just nemad olid etaloniks hulgalistele kollektiividele, kes otsustasid minna nende teed.

See on kollektiiv, kelle laulude saatel me kasvasime. Nende kompositsioonide saatel palusime kultuurimajade lavadel ja parkides erutava südamega tantsima daame, daamid aga vastasid meie kutsele. Kollektiiv, mille laulud said superhittideks, kõlavad ka täna sama kaasaegselt nagu meie noorusaastatel. Publik kuulab vaimustusega ja laulab kaasa armastatud laule - "Sinine härmatis", "Laul - see on peamine, sõbrad", "Sa lahkud kui rong", "Üllatus" ja paljusid teisi. Ansamblile kirjutasid laule parimad heliloojad ja poeedid - M.Tariverdijev, J.Jevtušenko, J.Antonov, I.Reznik ja teised. Kogu oma aktiivse loomingulise tegevuse jooksul lasi VIA "Поющие гитары" välja enam kui 10 plaati ja minjooni.

See on meie imeline noorus. Möödunud sajandi 60ndate lõpus, 70ndate alguses olid nad noored, andekad ja väga populaarsed eriplaaniliste laulude ja instrumentaalmuusika esitajad. Ja vaatamata sellele, et muusikariistad ja aparatuur oli nendel primitiivne, kõlas kõik nende esituses kõrgel tasemel. Praegu midagi taolist enam ei leia. Need "vanakesed" annavad ka praegu eeskuju kõikidele kaasaegsetele rock ansamblitele.

Legendaarne “Поющие гитары” rõõmustab täna nagu ennegi oma austajaid muusikaloomingu ja lauludega.

http://www.poushie-gitary.ru/

Events
No events were found
Refund ''LAULVAD KITARRID'' / ''ПОЮЩИЕ ГИТАРЫ'' RefundRefund''LAULVAD KITARRID'' / ''ПОЮЩИЕ ГИТАРЫ'' Kohtla-Järve Kultuurikeskus, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Event is suspended ''LAULVAD KITARRID'' / ''ПОЮЩИЕ ГИТАРЫ'' SuspendedSuspended''LAULVAD KITARRID'' / ''ПОЮЩИЕ ГИТАРЫ'' Kultuurimaja Rugodiv, Narva, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Reload