No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Romansiõhtu. Anna Averina ja Juri Ohhotšinski / Вечер романса. Анна Аверина и Юрий Охочинский

Fr 02/03/2018 19:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn

Kallis klient,

Artisti esinemisgraafiku muutuste tõttu jäävad 01.03.2018 ja 02.03.2018 toimuma pidanud kontserdid „Romansiõhtu“ ära.
Pileteid saab tagastada kuni 16.03.2018.
PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul.
Tavapileteid on võimalik tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides v.a  Circle K teenindusjaamades.
Ürituse korraldaja vabandab siiralt tekitatud ebamugavuste eest.


Anna Averina

Eestis esineb harukordse andega Moskva lauljatar, Venemaa teeneline artist, hulgaliste rahvusvaheliste konkursside laureaat Anna Averina. Oleme veendunud, et tema kontsert pakub teile tõelise naudingu kokkupuutest kõrge muusikakultuuriga. Selle kauni naise hääl ja esinemismaneer on lausa vapustavad.

Siinkohal toome ära mõnede kuulsate inimeste arvamused:

  1. "See on minu armastatuim lauljatar," ütles intervjuus Venemaa rahvakunstnik Lev Durov.

  2. "Selliseid lauljatare nagu Anna Averina meie estraadil enam ei ole. Kõrge muusikakultuuriga artist," rääkis kuulus telediktor Anna Šatilova.

  3. "Anna Averina oli minu jaoks tõeliseks avastuseks! Sellele suurepärasele lauljatarile on jõukohane kui mitte kõik, siis väga palju, Anna on veenev igas žanris!" Need on helilooja Aleksandr Žurbini sõnad.

  4. "Anna Averina on vene muusikakultuuri vara," on veendunud Svetlana Bezrodnaja - kammerorkestri "Vivaldi orkester" kunstiline juht.

Anna Averina - lauljatar, näitleja, telejuht, Gnessinite-nimelise Muusikaakadeemia lõpetanu.

Üle 10 aasta töötab Moskva estraadil. Anna on arvukate vokaalkonkursside laureaat - muuhulgas "Piirideta romanssiaad" (2008) konkursi laureaat. Muusikakriitikute poolt tunnistatud parimaks, autentselt argentiina tangot esitavaks Venemaa lauljatariks. Averina osales sellistes teleprojektides nagu "Tantsud tähtedega" («Танцы со звездами»), peotantsude projektides "Spartaki karikas" («Кубок Спартака») ja "Linnapea karikas" («Кубок МЭРА»), "Heategevusassambleed" («Благотворительные ассамблеи»), "Aasta bränd" («Бренд года»), "Viini ballid" («Венские балы») Venemaal ja paljudes teistes projektides. Tema südantliigutav romansside ja lüüriliste laulude esitus ei jäta ükskõikseks kedagi.

 

Juri Ohhotšinski

Juri Ohhotšinski - legendaarne "Sankt-Peterburi samethääl", Venemaa teeneline kunstnik on kaasaegses estraadimuusikas harukordne romantilise suuna esitaja-vokalist. Omades ilusat ja unikaalset hääletämbrit on talle Jumal kinkinud äärmise näitlejaande - nii rääkis temast kuulus jazzmuusik David Gološtšokin. Juri Ohhotšinski annet on tunnustatud kogu maailmas. Ta on osalenud populaarsetes teleshow´des, juhtinud raadiosaadet "Tähed langevad taevast" («Звёзды падают с неба») kanalis "Hõbevihm" («Серебряный дождь»), laulnud duetti Engelbert Humperdinck´iga ning sõbrustab Tom Jones´i ja Julio Iglesias´ega.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Romansiõhtu. Anna Averina ja Juri Ohhotšinski / Вечер романса. Анна Аверина и Юрий Охочинский Fr 02/03/2018 19:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Price information


Venue
Same promoter Same venue