No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Therapy Sessions

Fr 23/03/2018 22:00
Club Factory, Madara 22a, Tallinn
10.50 - 30.50
Therapy Sessionsi korraldasid esmakordselt Dylan (Freak Recordings) ja Robyn Chaos (Anger Management) 2003. aastal Londoni idaosas asuvas klubis Herbal. Ürituse aluseks võeti drum’n’base’i elustavalt tumedad vibratsioonid.

Viimase 15 aasta jooksul on Therapy Sessions laienenud regulaarsete üritustena sellistesse riikidesse nagu Ühendkuningriik, Austria, Venemaa, Belgia, Ukraina, Portugal, Austraalia, Uus-Meremaa, Tšehhi, Šveits ja Ungari.

Oleme tuntud kui heas mõttes hullumeelsete n-ö põrandaaluste ürituste korraldajatena ning jätame endale õiguse pakkuda meelelahutust üksnes eklektilisele ja toredale publikule. Kõikidel Therapy Sessions austajatel kogu maailmas paneb vere käima seesama hullumeelselt värske ja eksperimentaalne drum’n’base, mille õhkkonna sarnast ei leia mitte kuskilt mujalt.

Cooh
Ivan Shopov (Cooh) huvitus elektroonsest muusikast ja alustas basskitarri mängimist esmakordselt 18-aastaselt. 12-aastase drum’n’base’i produtsendi karjääri jooksul on Ivan jõudnud välja anda üle 60 vinüülplaadi ja 20 CD-d.
Suure ja raske töö tulemusena müüakse Cooh muusikat praegu kõige tuntumate drum’n’base’i kaubamärkide kaudu nagu näiteks Position Chrome, PRSPCT, Subsistenz, LB, Obscene, Freak, Sinuous, Obsessions, Bass Rejects ja teised. Tema energilisi lugusid mängivad tihti sellised artistid nagu The Panacea, Dylan, Limewax, Current Value, Ed Rush & Optical, Gein, Audio, BSE, Tech itch, Future Prophecies, Evol Intent, Counterstrike, Vengeanze, Proket, The Sect, Infiltrata, EBK, Broken Note ja teised.

Gancher & Ruin
Gancher & Ruin (Alexey ja Dmitry Goncharenko) Peterburist on drum’n’base’i / hardcore-muusika DJ-st ja produtsendist koosnev kaksikvendade duo, mis on viimase kahe aasta jooksul jätnud lavale tõsise jälje. Nende huvi elektroonse muusika vastu tekkis 2003. aastal ning juba 2007. aastal lõid vennad omaenda muusikat, võttes eeskujuks sellised artistid nagu Technical Itch, The Panacea, Evol Intent, Cooh, Audio ja Dylan. Vennad leidsid kiiresti oma stiili, kombineerisid meeletuid breakbeat-lugusid 4/4-rütmi keeruliste kompositsioonidega, jätsid endast maha muusikalisi kõrgepinge rünnakuid ja mõjutasid kahtlemata publiku teadvust žanritevahelisel üleminekul.

Pileti hind

Eelmüügist – 10 €
Tavapilet – 15 €
VIP – 30 €
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Therapy Sessions Fr 23/03/2018 22:00 Club Factory, Madara 22a, Tallinn 10.50 - 30.50
Price information
Pilet 10 €!
Ostmisel valida esmalt odavam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi.

VIP pilet 30 € (eraldi sissepääs, garderoob ja baar, vip tsoonist parim vaade lavale)

Vanusepiirang 18+
Sissepääs alates 22:00
Venue
Madara 22a Tallinn Estonia
Promoter
PartyTeam OÜ
Sinirebase tn 4-14 Tallinn 11217 Harjumaa
81001080
amistion@gmail.com