No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Argentiina tango hääl / Голос Аргентинского танго

Sa 06/04/2019 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn

Hea klient!

Teatame, et 06.04.2019 toimuma pidanud kontsert  “Argentiina tango hääl” jääb ära .

Pileteid saab tagastada alates 28.03.2019 kuni 14.04.2019.

Tavapileteid on võimalik tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides v.a  Circle K teenindusjaamades.
PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul.

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!


 

 

Argentiina tango hääl

Kontsertprogramm „Argentiina tango hääl” sisaldab maailma erinevatest otstest pärit Argentiina tangolaulude juhtivate esitajate häälte liitu ühel laval. Te sukeldute oma hinge saladuste ja soovide lummavasse sensuaalsesse õhkkonda, puudutate oma sisemaailma kõige varjatumaid tahke, ning kahtlemata äratab tangomuusika teie unistused, annab neile uued värvid ja erksad emotsioonid.

Pärast programmi „Ettevaatust, tango!” eelmisel aastal toimunud esietendust, mida etendati ka Tallinnas Alexela Kontserdimajas ja  Riias Suure Gildi saalis, tohutut edu, esitab Peterburi Sümfooniaorkester maestro Lev Dunajevi juhtimisel ja tangoansambli "Orquesta Primavera" osalusel, jätku suure publikumenu osaliseks saanud programmile.
Paljude tangolaulude hindajate arvates erineb antud programm kõikidest teistest olemasolevatest tangoprogrammidest stiililt ja kallutatuselt muusikakomponendi suunas – programmis osaleb terve plejaad silmapaistvaid tangolaulude esitajaid maailma erinevatest kohtadest.

Publik kohtub taas hiilgava Cesar Camargoga Brasiiliast, kes võlus publikut oma ainulaadse hääletämbri ja  eheda ladinaameerikaliku kirega. Seekord on tema lavapartneriks kordumatu Saule Iskakova – kes on üks juhtivaid tangolaulude esitajaid, Venemaa teeneline kunstnik, rahvusvahelise preemia „Astor Piazzolla” (premio internazionale "Piazzolla Music Award" /Itaalia 2005) laureaat.

Õhtu sensatsiooniks kujuneb legendaarse argentiinlase Martin Alvarado esinemine. Buenos Aireses sündinu on korduvalt pälvinud tiitli „21. sajandi tangohääl”. Teda võrreldakse õigusega 20. saj 20.-30. aastate rahvusvahelise tangolaulude esitajast staari, Argentiina laulja Carlos Gardeliga. Suurepäraste vokaalsete võimete ja erutava diapasooniga, karismaatiline ja suurepärase esinemisoskusega Martin Alvarado on pälvinud kriitikult austava nimetuse "nüüdisaja parim tangolaulja".

Uues orkestreeringus kõlavad kuumalt ja kirglikult šedöövrid sellistelt tuntud argentiinlastelt nagu: Piazzolla, Gardel, Dames, Varlo, Rodriguez jt. Publiku arvukatele palvetele vastu tulles on programmi lülitatud sellised armastatud tangolaulude hitid nagu La Cumparsita , Libertango, Oblivion, El choclo, Adios Nonino, El dia que me quieras, Por una cabeza jt.

„Argentiina tango hääl” – see on stiilne, elav ja kuum Ladina-Ameerika muusika, vapustavad artistid, sütitavad muusikarütmid ja hääled, kirg ja õrnus– kõik see ongi Tango.


Esinejate koosseis:
Peterburi Sümfooniaorkester,
"Orquesta Primavera" kooseisus:
Dmitri Abdurasulov - akordion,
Victoria Misaylidi - viiul,
Gleb Kolyadin - klaver
Anton Glushkin - kitarr,
Ilya Finkelstein - kontrabass.

Solistid:
Martin Alvarado (Argentiina),
Cesar Camargo (Brasiilia),
Saule Iskakova (Venemaa).
Dirigent Lev Dunajev

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Argentiina tango hääl / Голос Аргентинского танго Sa 06/04/2019 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn
Price information
Kampaania!
Lisades ostukorvi vähemalt 2 piletit saad soodustuse -20%!
Kampaania kehtib 11.03 – 26.03.2019 (k.a.)
Ostmisel vali hinnagrupp Grupisoodustus.
 
Uksed 18:00
Kestus 2 tundi, vaheajaga
Ligipääs ratastooliga olemas
Tegemist on siseruumides toimuva üritusega
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Piiratud nähtavusega kohad:
Parem ja vasak rõdu:
Rida 3, Kohad: 5, 11, 17-18, 23-24,28
Rida 4, Kohad: 12, 18, 23-24, 28
Promoter
Megatek Eesti Grupp OÜ
Tornimäe 7-43 Tallinn Harjumaa
58817161
concert@megatekeesti.ee