No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Päevane kontsertkohtumine: Kait Tamra

Th 13/12/2018 13:00
Pärimusmuusika ait, Viljandi
5.00
Kait Tamra on eesti viiuldaja, laulja ja helilooja, kes muusikat õppinud Võru Muusikakoolis, Tartus Elleri nim. Muusikakoolis ja G. Otsa nim. Muusikakoolis Tallinnas.
Hetkel elab oma vanavanemate talus Võrumaal ning töötab Vastseliina Muusikakoolis ja Värska Muusikakoolis viiuliõpetajana ja annab soolokontserte. Lisaks on Kait tuntud kui muusikakollektiivide „Nipernaadi“ ja “Grüne Woche" viiuldaja.


Ta on aastaid kirjutanud omaloomingulisi lugusid nii enda kui eesti luuletajate sõnadele. Tuntumad neist „Kodu“, mis oli X Noorte Laulupeo repertuaaris (2011) ja „Oma saar“ oli XXVI üldlaulupeol ühendkooride repertuaaris (2014).

2002. a andis ARM Music välja Kait Tamra omaloomingulise CD „Kõigel on kõigega seos“. Sama ajal hakkas ta andma soolokontserte ja esinema koos teiste eesti muusikutega (Tajo Kadajas, Indrek Kalda, Tõnis Mägi).

2010. a ilmus CD „Ainuke aeg“ ja noodiraamat „Kait Tamra laulud“. Mõlemal CD-l on saateansambel eesti parimatest muusikutest, kuid elavas esituses esitab Kait Tamra oma laule üksi, saates end ise klaveril.


2018. a Eesti vabariigi 100. sünnipäeval pälvis ta oma loomingu eest Valgetähe IV klassi ordeni.

Vestlust veab Piret Aus.

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Päevane kontsertkohtumine: Kait Tamra Th 13/12/2018 13:00 Pärimusmuusika ait, Viljandi 5.00
Price information
Pilet: 5 €
Venue
Promoter
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Eesti Pärimusmuusika Keskus MTÜ
Tasuja pst 6 Viljandi 71011 Viljandimaa
4342050
folk@folk.ee