No results have been found for your request.
Loading...
Reload

DDT ''History of the Sound'' / ДДТ ''История звука''

Tu 05/11/2019 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
26.40 - 56.40
Juri Ševtšuk ja ansambel DDT teevad tõelistele vene rocki austajatele oma sügisese Tallinna kontserdiga kingituse
 
Oma ainsal Baltikumi kontserdil, mis toimub 5. novembril 2019. aastal Alexela Kontserdimajas, esitab ansambel DDT programmi “Heli ajalugu”, kus kõlavad bändi kõige tuntumad hitid alates ansambli moodustamisest kuni tänase päevani!
 
See kontsert on tõeline heli ajalugu, sest sinna kogutud sellised laulud,  “Ma sain selle rolli”, “Sündinud NSVL-is”, “Must koer Peterburg”, “Armastus”, “Mis küll on sügis”, “Kodumaa” ja paljud teised, on DDT erinevate aastate originaallooming.
 
5. novembril 2019. aastal saate Alexela Kontserdimajas nautida suurepäraste laulude kompositsiooni koos suurepärase videoesitlusega kogu oma suuruses, mille toob kaasa ansambel DDT.
 
Head sõbrad!
 
“DDT. Heli ajalugu” on kontsertprogramm, mis startis 2016. aastal. Ansambli erinevate plaatide valitud laulud, alates bändi asutamisest kuni tänase päevani, on esmakordselt seotud kokku ühte suurde kauaoodatud kontserti.
 
Ansambli sound on bändi tegevusaja jooksul kardinaalselt muutunud: rhythm’n’blues’ist kuni industrial- ja indie-rockini. Muusika on kõlanud erinevalt, kuid peamine, mille pärast DDT-d armastatakse, on jäänud muutumatuks – huvi ja armastus inimese vastu, kes elab uues muutuste ajastul. “Kõik on jäädvustatud helidesse. Inimese minevik, olevik ja tulevik. Sellele, kes ei oska kuulata, jäävad kuulmatuks nõuanded, mida elu meile igahetkeliselt annab. Vaid see, kes kuuleb olmemüra, võib vastu võtta õige otsuse… (Paulo Coelho).
 
Te saate haruldase võimaluse kuulda laule, mida pole juba kaua esitatud, kuid mis on muusikute arvates aktuaalsed ka tänasel päeval.
Juri Ševtšuk: “Me oleme rõõmsad, et selline programm sündis – meil avanes uus võimalus laiendada oma mõtete piire ja muuta meie muusikaväljad eksperimentaalseks. Meie põhiline ülesanne on panna kõik need laulud, mida me esitada soovime, ühe kontserdi piiresse…”
 
DDT kontserdid on paljudele kui elava muusika kvaliteedimärk. Ja sel korral toob ansambel igasse linna, kus nad esinevad, kaasa oma legendaarse heli, oma huvitavad visuaal- ja valgustuslahendused.
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
DDT ''History of the Sound'' / ДДТ ''История звука'' Tu 05/11/2019 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 26.40 - 56.40
Price information

Seisukoha pileti ostmisel vali enne soodsam pilet, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi

Seisukoht parteris - Fännitsoon

Fännitsooni pileti hind:

Seisuparteri pileti hind - 29.40€ /40.40€ / 46.40€ / 50.40€

Kampaania: alates 23.09 50 fännitsooni piletit -10% soodamad!

18:00 Avatakse Kontserdimaja uksed ja kohvikud
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata.
Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:50 Orienteeruv lõpp

ÜRITUSTE LISAINFO
• Soovitatav vanus alates 8. eluaastast
• Sündmus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolis külastaja piletitellimus saata: info@piletilevi.ee
• I rõdu 1 ja 2 rea ning II rõdu 1 rea kohad on piiratud nähtavusega. Serval paikneb ohutuspiire

Kõikide Alexela Kontserdimajas toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Venue
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
LV-RKGM OÜ
Viru tn 17-2 Narva Ida-Virumaa
5570425
info.pmi@bk.ru
Reg. no: 14740315
Same venue
Buy ticket Peterburi Muusikalise Komöödia Teater - Kankaan / Театр Музыкальной комедии - Канкан / Kankan PopularPopularPeterburi Muusikalise Komöödia Teater - Kankaan / Театр Музыкальной комедии - Канкан / Kankan Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia 27.40 - 61.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Event is suspended Teater Lenkom ''Ameerika mäed'' / Ленком ''Американские горки'' SuspendedSuspendedTeater Lenkom ''Ameerika mäed'' / Ленком ''Американские горки'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Ballett ''Luikede järv'' / ''Swan Lake'' / ''Лебединое озеро'' PopularPopularBallett ''Luikede järv'' / ''Swan Lake'' / ''Лебединое озеро'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia 27.65 - 61.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Ljubov Uspenskaja / Любовь Успенская Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia 36.40 - 76.40
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Heategevuskontsert ''Tiigri tee'' Heategevuskontsert ''Tiigri tee'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Estonia 26.40 - 46.40
What's happening near you? Look at the map and find out!