logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Juurimaa Kantri 2021

Sa 03/07/2021 11:00 - Su 04/07/2021 04:00
Juurimaa tall
Juurimaa Kantri 2021
 
Esimest korda avab Juurimaa Tall oma uksed ja aknad tõelistele kauboidele ja kantri fännidele. Teid ootab Eesti ehedaim kantri- ja maaelu festival. 
 
3. juuli 2021 olete oodatud nautima tõelist kantri melu Loodna külas, Märjamaa vallas asuva Juurimaa Talli õuele. Festivalil on oodata Eesti parimaid kantribände Kõrsikud, Super Hot Cosmos Blues Band, Wiiralt, Triin Niitoja ja Sun Smokers! Kantri küünis toimub line-dance ja kantri disko hommikuni! 
 
Ürituse raames selgitame välja Eesti Parima Cowboy & Cowgirli ja toimub Eestis esmakordselt kaasahaarav hobuste tünnisõidu meistrivõistlused ( barrel race), milles pannakse proovile ratsanike osavus ja kiirus hobuste seljas! 
 
Lisaks pakub festival tõelisi elamusi ja kogemusi loomade keskel! Juurimaa tallis koos 80. hobuse ja loomapargiga on avastamist nii väikestele kui ka suurtele loomasõpradele. Nagu ühele festivalile omane, siis ei ole ka meie juurest puudu hea toit. Lisaks pakub hooviOtt laadal mõnusaid ampse ja tooteid kohalikud tootjad. 
 
Oleme mõelnud ka pere kõige pisematele. Koos vahva Kauboiga on avatud lasteala, kus saab möllata erinevatel atraktsioonidel, teha eeslile pai, lasta vibu, ratsutada poniga ja meisterdada.
 
Kantrimuusika, kaunid hobused, kaabud, hea söök ja meelelahutus on igale vanusele tagatud!
 
Meelelahutuslik ja muusikaline programm täieneb jooksvalt - kõige värskem info on kättesaadav meie kodulehelt juurimaakantri.com ja Juurimaa Kantri FB ja IG lehtedelt. Piletid Piletilevist.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Juurimaa Kantri 2021 Sa 03/07/2021 11:00 Juurimaa tall
Price information
Ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
Kiireimatele piletid soodsamad!
 
Täispilet alates 25 €
Õpilane, üliõpilane alates 15 €
Pensionär alates 10 €
Perepilet alates 70 €*
*Perepilet kehtib 4 pereliikmele (1 täiskasvanu + 3 last või 2+2 või 3+1)
*Lisaks kehtib perepass ka Eesti Lasterikaste Perede Liidu Perekaardi (koos isikuttõendavate dokumentidega) esitamisel kogu perele.  
 
Lastele vanuses kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta
 
Venue
Juurimaa tall
Vinguti-juurimaa talu, Loodna küla Märjamaa vald Estonia
Promoter
Juurimaa Ratsaspordi Arendamise Ühing
Vinguti-Juurimaa, Loodna küla 78113 Raplamaa
juurimaa@gmail.com
Reg. no: 80400280