No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Liis Lemsalu duo kontsert-õhtusöök Viru Lyoni restoranis

Sa 08/09/2018 20:00
Restoran Viru Lyon, Viru väljak 4
Restoran Viru Lyon on Tallinna südalinnas tegutsev Prantsuse restoran ja kohvik, mis kuulub Eesti parimate söögikohtade hulka ning on võitnud Silverspooni gastronoomiaauhinna. Viru Lyon pakub põnevaid maitseelamusi alates rikkalikust hommikusöögist kuni smuutide ning hõrgutava õhtusöögini välja. Viru Lyoni restoranis toimuvad ka Eesti tippartistidega kontsert-õhtusöögid ja erinevad etendused. Restoran asub Viru Keskuse pargipoolsel küljel, eraldi sissepääsuga õuest.

Liis Lemsalu duo kontsert-õhtusöök Viru Lyoni restoranis
Ootame Eesti parima naisartisti ja popalbumi tiitli võitnud Liis Lemsalu duo kontsert-õhtusöögile laupäeval, 8. sept. kell 20:00 Viru Lyoni restorani. Kontsert õhtusöögil kõlavad tema parimad palad viimaselt albumilt „+1“ ja teisedki armastatud lood, mida täiendavad Lyoni peakoka loodud spetsiaalsed erimenüü hõrgutised. Ürituse hind on 25 €, millest 15 € ulatuses saab valida roogi-jooke erimenüüst.

NB! Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun otse restoraniga kohe pärast pileti ostmist ühendust viru@cafelyon.ee.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Liis Lemsalu duo kontsert-õhtusöök Viru Lyoni restoranis Sa 08/09/2018 20:00 Restoran Viru Lyon, Viru väljak 4 25.50
Price information
Ürituse hind on 25 €, millest 15 € ulatuses saab valida roogi-jooke erimenüüst.
NB!
Broneeringu lõplikuks kinnitamiseks ja laua reserveerimiseks võtke palun otse restoraniga kohe pärast pileti ostmist ühendust viru@cafelyon.ee.

Ilusa ilma korral üritus toimub suveterrassil!

Lisainfo:
Uksed kell 18:30
Kestus 2h 30min, vaheajaga
Ligipääs ratastooliga olemas


Venue
Viru väljak 4 Tallinn Estonia
Promoter
Saiakohvik OÜ
Kase 43-2 Tallinn 12012 Harjumaa
622 9297
viru@cafelyon.ee