logo
Select period
Search from map
Menu

Louis Tomlinson: Faith In the Future Tour 2023

Tu 05/09/2023 20:00
Unibet Arena
52.10 - 111.20
Ansamblist One Direction tuntud Louis Tomlinson esineb järgmisel aastal Tallinnas

Jah, sa lugesid seda õigesti! Maailmakuulsa poistebändi One Direction liige Louis Tomlinson külastab tuleval sügisel oma „Faith in The Future“ tuuri raames Balti riike ning avakontsert toimub 5. septembril Tallinnas, Unibet Arenal.

Piletimüük algab 21. oktoobril kl 11:00 Piletilevi kanalites! Kõikidel Louis Tomlinsoni superfännidel on aga võimalik pilet osta soodsamalt ja varem, juba 19. oktoobrist kl 11:00 - kirjuta meile 8 Days A Week Facebooki lehe sõnumitesse (www.8dw.lt) ja saa endale spetsiaalne kood, millega Piletilevi lehelt kuni 21. oktoobrini kontserdipilet erihinnaga!
Louis Tomlinson pole kunagi olnud oma ideedes, loovuses ja muusikas nii kindel kui praegu. Briti superstaar sirutas tiivad, murdis end vabaks ega ela enam "One Directioni" varjus. Koos oma bändiga valitseb ta ise areene Mehhikost Pariisini. Louisil on isegi Guinnessi rekord – ta müüs 2020. aastal Londonis toimuvale virtuaalkontserdile enam kui 160 000 piletit ja temast on saanud iseseisvalt edukas live-artist. 
 
Ei saa aga eitada mida ta saavutas ansambliga One Direction - muusikaajaloo üks edukamaid poistebände, kes müüsid tuurid välja minutitega, saavutasid edetabelite esikohti ja võitsid miljonite noorte südameid. Nüüd elavad nad kõik eraldi elu ja rändavad mööda maailma ringi. Ainuüksi instagramis on tal täna ligi 19 miljonit fänni ja twitteris on see arv veelgi suurem – lausa 36 miljonit. Muide, huvitav fakt - kuigi Harry Styles on alati olnud bändi nägu, oli Louis viie hulgas peamine laulukirjutaja.
 
Louis tuleb meile esitlema oma teist albumit "Faith In The Future", mis ilmub 11. novembril. Louis andis oma esimese kauamängiva ("Walls") välja vahetult enne pandeemiat. Kriitikud on juba välja toonud, et britt demonstreerib oma mitmekülgset laulukirjutamisoskust ja säilitab autentsuse uue albumi igas loos. See on eelmisest tõsisem ja hingestatum plaat. Ema ja õe kaotus andis talle uue vaatenurga. Viimase albumi kaasprodutsendid olid Rob Harvey, Dan Grech (The Killers, The Vaccines, Halsey), Nico Rebscher (Alice Merton), Joe Cross (Courteeners) ja "Hurts" liige Theo Hutchcraft.
„Minu muusikaline missioon ei ole kirjutada Hollywoodi stiilis laule pöörasest armastusloost. Kuna olen pärit Põhja-Inglismaalt ja kasvasin üles armastades bände nagu Arctic Monkeys ja Oasis, siis see oleks mulle igav. Minu eeskujud räägivad inimeste lugusid selgelt ja ehedalt. See on muusika olemus,“ ütleb Tomlinson.

Kuid Tomlinson pole ainult artist, kes loob head popmuusikat. Ta on aastaid pühendanud oma tähelepanu, aja ja sissetuleku heategevusele, eriti lastehaiglate, UNICEF-i ja liikumise Black Lives Matter tegevusele.
Faith In The Future tuur saab olema suur. Louis on naljatanud, et teel olemine pakub talle ilmselt rohkem rõõmu, kui peaks. Ta ei eralda end teistest tiimiliikmetest, vaid magab igal õhtul meeskonnaga koos oma tuuribussis ja naudib seda. Kui viimasel ajal on palju räägitud sellise tempo emotsionaalsest kahjust (Shawn Mendes, Justin Bieber ja paljud teised nimekad artistid on oma tuurid ära jätnud), siis Louis tundub seda hästi taluvat. Ta veetis suurema osa sellest aastast ratastel, mängides ligi 100 kontserti poolele miljonile fännile. 
Kes teab, võib-olla aitab L. Tomlinsoni viibimine Tallinnas ka Harry Stylesi Eestisse kutsuda?
 

Events website: https://louis-tomlinson.com

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Louis Tomlinson: Faith In the Future Tour 2023 Tu 05/09/2023 20:00 Unibet Arena 52.10 - 111.20
Event Louis Tomlinson: Faith In the Future Tour 2023
Date / Time Tu 05/09/2023 20:00
Venue Unibet Arena
Price 52.10 - 111.20
Price information
Avaliku müügi algus 21.10 kell 11:00
 
Seisukoht 50 €
Istekoht 55 € - 65 € sõltuvalt asukohast
 
Kõikide Unibet Arenal toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)
 
AJAKAVA:
18:30 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus
 
LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
Lastele vanuses kuni 6a (k.a) sissepääs tasuta koos piletit omava täiskasvanud saatjaga
Alaealised pääsevad sisse vaid koos täiskasvanud saatjaga

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal.
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 35 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda unibetarena.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Venue
Unibet Arena
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
8 Days A Week Agency, UAB
AltSpace building, Islandijos str. 6 Vilnius 1117 Vilnius
povilas@8dw.lt
Reg. no: 65555553
Event Louis Tomlinson: Faith In the Future Tour 2023
Date / Time Tu 05/09/2023 20:00
Venue Unibet Arena
Price 52.10 - 111.20
Same promoter Same venue
Buy ticket Daði Freyr // im doing a tour // Tallinn Daði Freyr // im doing a tour // Tallinn Noblessneri Valukoda, Tallinn
Buy ticket Moderat Live - Tallinn Moderat Live - Tallinn Noblessneri Valukoda, Tallinn
No results have been found for your request.
Loading...
Reload