logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

RETROBEST FESTIVAL 2021

Show descriptionHide description
Retrobest festival toimub lubatud külastajate piirarvu sees.
Testimist või vaktsinieerimistõendi esitamise kohustust ei ole.
Pileteid on müügil piiratud kogus.
 
Juuli alguses toimub Pühajärvel juba viies ajastufestival Retrobest
 
Ajamasin on taas käima saadud ja viib juuli alguses kõik nostalgitsejad Pühajärvele, kus toimub ajastufestival “Retrobest: Eesti eripidu”.
 
2. ja 3. juulil toimub Pühajärve ääres viiendat korda Eesti suurim kostüümipidu ja ajastufestival Retrobest. Sel aastal on oma ajatute lauludega laval armastatud Eesti artistid. Laiendatud koosseisuga sõidab Pühajärvele ansambel Smilers, kes esitab erikavana lugusid oma esimeselt viielt albumilt. Kõlavad lood nagu “Lähme sõidame”, “Läbi elu” ja “Mõistus on kadunud”. Taas saab Pühajärvel kokku eelmisel aastal 25. sünnipäeva tähistanud ansambel JAM koosseisus Mihkel Mattisen ja Juss Tamm. Koos esitatakse hitte “Ootan tuult”, “See viis”, “Tants, mida tantsisime”, “Ainus tee”, “Sinuga koos” ja “Sünnipäevalaul”. 
 
Lisaks astuvad juubelifestivalil lavale ka Vennaskond, Anne Veski, Justament, 2 Quick Start ja Singer Vinger. Peale hea muusika on Retrobest tuntud mõnusa seltskonna ja meeleolu poolest, mida aitavad hoida suurepärased õhtujuhid ning lisategevused festivalialal. 
 
Festivalil sel aastal esinema pidanud välisartistid tulevad Otepääle juba järgmisel aastal. Kõik Retrobestile juba ostetud piletid kehtivad kas sel või järgmisel aastal.
Piletite tagasiost on lõppenud.
 
Pileteid 2. ja 3. juulil toimuvale Retrobestile on võimalik osta Piletilevist ja kohapealt. Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma retrohõngulisi rõivaid ning aksessuaare. Pühkige sama ajastu neljarattaliselt tolm, puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse.

Festival events
No events were found
Loading...
Reload