logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

RETROBEST FESTIVAL 2021

Fr 02/07/2021 17:00 - Sa 03/07/2021 23:59
27.90 - 42.90
Show descriptionHide description
Juuli alguses toimub Pühajärvel juba viies ajastufestival Retrobest
 
Ajamasin on taas käima saadud ja viib juuli alguses kõik nostalgitsejad Pühajärvele, kus toimub ajastufestival “Retrobest: Eesti eripidu”.
 
2. ja 3. juulil toimub Pühajärve ääres viiendat korda Eesti suurim kostüümipidu ja ajastufestival Retrobest. Sel aastal on oma ajatute lauludega laval armastatud Eesti artistid. Laiendatud koosseisuga sõidab Pühajärvele ansambel Smilers, kes esitab erikavana lugusid oma esimeselt viielt albumilt. Kõlavad lood nagu “Lähme sõidame”, “Läbi elu” ja “Mõistus on kadunud”. Taas saab Pühajärvel kokku eelmisel aastal 25. sünnipäeva tähistanud ansambel JAM koosseisus Mihkel Mattisen ja Juss Tamm. Koos esitatakse hitte “Ootan tuult”, “See viis”, “Tants, mida tantsisime”, “Ainus tee”, “Sinuga koos” ja “Sünnipäevalaul”. 
 
Lisaks astuvad juubelifestivalil lavale ka Vennaskond, Anne Veski, Justament, 2 Quick Start ja Singer Vinger. Peale hea muusika on Retrobest tuntud mõnusa seltskonna ja meeleolu poolest, mida aitavad hoida suurepärased õhtujuhid ning lisategevused festivalialal. 
 
Festivalile pääsemiseks peavad külastajad tegema koroonatesti või esitama tõendi kehtiva negatiivse testi, tehtud vaktsiinide või haiguse läbipõdemise kohta. Korraldajad on Pühajärve asfalt parklasse püstitanud ka testimisala. Negatiivse testi andnud külastajad saavad käepaela, mis tagab muretu sissepääsu Retrobestile. 
 
Kõigil külastajatel palutakse kohale tulla tervetena. Korraldajad jälgivad piirkondlikku ja riiklikku olukorda ning viivad vajadusel sisse täiendavaid muudatusi, et nakkusoht miinimumini viia.
 
Festivalil sel aastal esinema pidanud välisartistid tulevad Otepääle juba järgmisel aastal. Kõik Retrobestile juba ostetud piletid kehtivad kas sel või järgmisel aastal.
 
Pileteid 2. ja 3. juulil toimuvale Retrobestile on võimalik osta Piletilevist ja kohapealt. Retrobesti külalised on lahkelt oodatud kandma retrohõngulisi rõivaid ning aksessuaare. Pühkige sama ajastu neljarattaliselt tolm, puhastage karburaatorid, vahetage küünlad ja saatke kirjasõpradele kutse.
 
Tulenevalt COVID-19 viirusega seotud piirangutest on festivali esialgses programmis toimunud muudatusi! Välisartistid DJ BoBo, Hermes House Band, Lou Bega ning Sandra esinevad festivalil Retrobest 1. ja 2. juulil 2022. aastal.
 
Varem ostetud piletid kehtivad selle või järgmise aasta festivalil ja neid ümber vahetama ei pea. Külastajad, kellele uus toimumiskuupäev ei sobi, saavad pileti tagasi müüa vahemikus 14.06 - 01.07.2021 aadressil www.retrobest.ee

Festival events
No events were found
Buy ticket Festivalipassid / RETROBEST FESTIVAL 2021 PopularPopularFestivalipassid / RETROBEST FESTIVAL 2021 - Pühajärve park, Otepää, Estonia 42.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Päevapilet 02.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021 PopularPopularPäevapilet 02.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021 Pühajärve park, Otepää, Estonia 27.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Päevapilet 03.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021 PopularPopularPäevapilet 03.07 / RETROBEST FESTIVAL 2021 Pühajärve park, Otepää, Estonia 27.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Reload