No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Romeo and Juliet & Pink Floyd

We 19/02/2020 19:00
Show descriptionHide description
«Romeo and Juliet & Pink Floyd»
Maailmaturnee! Esietendus!
International Cultural Foundation ja
Viini tantsuteater esitlevad:
teatraliseeritud tantsuetendus
„Romeo ja Julia ning Pink Floydi muusika“
 
17. veebruaril TALLINN / Vene Kultuurikeskus - 19:00
18. veebruaril TARTU / Vanemuise Kontserdimaja - 19:00
19. veebruaril PÄRNU / Pärnu Kontserdimaja - 19:00
 
Sensatsioon Eesti kultuurielus!
 
Kõigile modernse tantsu balleti armastajatele avaneb ainulaadne võimalus oma silmaga näha romantilist etendust „Romeo ja Julia“ tänapäeva võtmes ning kultusansambli Pink Floyd muusika saatel.
  
See on maailma üks ainulaadsemaid ja mastaapsemaid lavastusi, kust ei puudu installatsioonid, rohkelt värvikaid eriefekte, valguse ilutulestik, hämmastavad kostüümid ja romantilised emotsioonid.
 
Ballett „Romeo ja Julia“ on kombinatsioon julgetest ideedest ja nüüdisaja ühe edukama kultusliku rokkansambli novaatorlikust muusikast. Uuenduslikkus seisneb ka selles, et ta usaldab etenduse julgelt parimate näitlejate ja meistrite kätte, kes esinevad eri lavadel üle maailma.
 
Peen emotsionaalne muusika Pink Floydilt – kuulsa ansambli legendaarsed hitid „Another Brick In The Wall“, „Money“, „Time“, „Comfortably Numb“ jt –, ebatavaline plastika, Julia elegantne ja peen tants, Romeo hämmastav koreograafia ning dekoratsioonide asemel valgusefektid ja videoinstallatsioonid! Kõik see viib vaataja Shakespeare’i surematusse loosse Veronast pärit kahest armastajast, võimaldab muuta vaataja ettekujutust tänapäeva klassikalisest teatrist ja näha seda teise nurga alt.
 
Lavastus „Romeo ja Julia“ on puhas kunst, mis kahtlemata hämmastab vaatajaid ja lummab kõiki, kelle jaoks on see esimeseks kokkupuuteks kunsti iluga. Valgus, varjude mäng ja kõrgeimal tasemel tants – suurepärane etendus, mis on täis illusioone, plastikat ja muusikat!
 
 
 
 
Events
No events were found
Loading...
Reload