logo
Select period
Search from map
Menu

Mimirichi. Paberishow / Бумажное шоу

Fr 12/05/2023 18:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
16.20 - 26.20

Esimest korda tuleb Eestisse klounide pantomiimiteater MIMIRICHI etendusega „Paberishow“ 

12. mail toimub Vene Kultuurikeskuses meeletult rõõmsameelne „Paberishow“, mis rõõmustab igas vanuses vaatajaid üle maailma, olenemata räägitavast keelest – etendus toimub klounikeeles, mis on kõigile tuntud ja arusaadav. Sõnu pole! Ainult emotsioonid!
 

 
Teater Mimirichi, varem tuntud kui Mimikrichy, on Ukraina pantomiimi- ja klouniteater, mis asutati Kiievis 1980ndatel aastatel. Teater on võitnud ülemaailmse tunnustuse ja palju auhindu, külalisesinemistega paljudes Põhja- ja Lõuna-Ameerika riikides, Jaapanis, Hiinas ja peaaegu kõigis Euroopa riikides. Teatri eripäraks on improvisatsioon ja kontakt publikuga, mida nad oma etendustes pidevalt kasutavad.
 
Üks nende kuulsamaid ja populaarsemaid etendusi „Paberishow“ kutsub vaatajaid saama tegevuse osalisteks ja vaatama salapärase valge paberseina taha, mis eraldab saali näitlejate lavatagusest. Paberimaailma etenduses elavad klounid maailmas, mis koosneb täielikult paberist. Selline näiliselt lihtne materjal muutub süžee arenedes ereda loovuse ja ootamatute improvisatsioonide allikaks. Olenemata vanusest tõmmatakse publik tegevusse, mis lõpeb haarava põneva paberist vaatemänguga, mis katab publikusaali. Rõõm, hämmastus ja võlumaailma tunne – selliste emotsioonidega võtab publik igas maailmanurgas vastu Mimirichi artiste, kui need kummardama tulevad.
 
Näidendi kangelased viivad vaimustunud pealtvaatajad maagilisse ja keerukasse „Paberimaailma“ mitte ainult klounitrikke esitades ja ammendamatut fantaasiat näidates. Ehitades paberist koletisi ja fantoome, panevad nad vaataja rõõmustama elu üle, naerma ja mõtlema hea ja kurja igaveste küsimuste üle.
 
Igal etendusel kasutatakse umbes 25 kilogrammi paberit, mille rõõmus publik alati suveniiridena kaasa võtab, ning etendusest üle jäävad vähesedki paberijäägid utiliseeritakse vastutustundlikult, loodust kahjustamata.
 
„See Ukraina nelik, igaüks oma isiksusega, sulatas mu kivist südame. Tegelikult võiksid nad minuga isegi koju kaasa tulla ja ma ei kurdaks. Nad suudavad naerma ajada nii noori kui vanu. Need on kahtlemata kõige õnnelikumad 90 minutit, mis ma sellel aastal Fringe’is olen veetnud. See on etendus, mis toob veidi rõõmu ja muudab kogu publiku peaaegu koheselt kogukonnaks. On hämmastav, kui kiiresti naasevad küpsed täiskasvanud lapsepõlve, kui saavad võimaluse enda ümber paberit loopida ja segadust korraldada. Etendus on täis leidlikkust ja hullust, ülistades kaotatud lapsepõlve, puudutades samal ajal ka selles peituvaid hirme.“  The Guardian
 
Kutsume teid sukelduma lapsepõlve! Naerma, segadust korraldama viskama! Piletid on müügil Piletilevi kassas.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Mimirichi. Paberishow / Бумажное шоу Fr 12/05/2023 18:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn 16.20 - 26.20
Event Mimirichi. Paberishow / Бумажное шоу
Date / Time Fr 12/05/2023 18:00
Venue Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Price 16.20 - 26.20
Price information
Цены на билеты от 15€ до 25€ (в соответствии с местом).
Детям до 3 лет вход бесплатный (сидя на коленях у взрослого).

Дополнительная информация:
Продолжительность мероприятия - примерно1,5часа.
Двери открываются в 17:00 
Начало мероприятия в 18:00
Проезд на инвалидных колясках имеется
Фото - и видеосъемка запрещена
Возрастное ограничение - нет
Venue
Promoter
Afisha OÜ
Liivaoja 4-4 Tallinn 10155 Harjumaa
+372 55519582
zoja.goor@artmusic.ee
Reg. no: 12545392
Event Mimirichi. Paberishow / Бумажное шоу
Date / Time Fr 12/05/2023 18:00
Venue Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Price 16.20 - 26.20
Same venue
Buy ticket Punakas kratt / Рыжий плутишка Punakas kratt / Рыжий плутишка Vene Kultuurikeskus, Nukuteatri saal
Buy ticket Punakas kratt / Рыжий плутишка Punakas kratt / Рыжий плутишка Vene Kultuurikeskus, Nukuteatri saal
Buy ticket Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы'' PopularPopularPisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы'' Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Buy ticket Väike Mukk / Маленький Мук Väike Mukk / Маленький Мук Vene Kultuurikeskus, Nukuteatri saal, Tallinn
No results have been found for your request.
Loading...
Reload