No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium / Музыка в Темноте: Рождественская мистерия / Music in the Dark

Mo 26/11/2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
21.40 - 50.40
Ainulaadne multimeedia show „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“

„Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ etendub Eestis 26. novembril Alexela Kontserdimajas.


Jõulud on aeg, kui kõik ootavad tõelist imet: midagi maagilist, muinasjutulist ja ebamaist  – see kõik läheb nüüd täide! Külaline lumisest Peterburist Eugenia Zima, kes on ülieduka show „Muusika pimeduses“ autor, toob teieni uue programmi - „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“. 

See on ainulaadne etendus, kus virtuoossete muusikute akadeemiline esitlus põimub uusimate tehnoloogiatega. Selline kooslus ei jäta ühtegi kontserdi külastajat külmaks. „Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ – see on kõrgeima kunsti ja uusimate tehnoloogiate sünergia.

Selles show's kõlavad parimad klassikalise muusika palad, mida saab õigusega nimetada muinasjutuliste jõulude ja uhke aastavahetuse kaunimaks muusikaks.

„Peterburi Virtuooside“ muusikud loovad Eugenia Zima juhendamisel unustamatu õhtu, kus klassikalise muusika aarded lennutavad külalised tähtede paistel Leipzigi kõrgest kirikust, kus Bach lõi oma „Jõuluoratooriumi“,  jõulutuledes Viini Straussi juurde, ja seejärel  revolutsioonieelsesse Peterburi, kus Drosselmeyer jutustab Mašale salapärast raamatut. 

Lumine hommik, karge õhtu, kuum punš, pakkepaberi sahin, soojad sõnad ja lähedaste naeratused – kõik see on kordumatu, soe jõuluatmosfäär, mida tahaks jagada vaid kõige lähedasemate inimestega.

„Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium“ - see etendus läheb hinge nii klassikalise muusika austajatele, kuid ka neile, kes ei tunne klassikalisi teoseid kuigi hästi. 

Samal ajal, kui virtuoossed muusikud esitavad klassikalise muusika šedöövreid, käib laval kaasahaarav etendus: koreograafia, 3D mapping, motion video, laser- ja valgusshow.

Kui saalis kustutatakse valgus, siis meie maailmataju muutub ja algab tõeline maagia. Inimesed hakkavad saalis tihti nutma, kuid mitte sellepärast, et hinges on valus või neil on halb olla, vaid seetõttu, et erinevate tunnete ja avastuste gamma katab neid kui merelaine ja emotsioone on raske valitseda.

Eugenia Zima eelmine projekt „Classics in the Dark’“, mille ta lõi Peterburis ja esitles Planetaariumis, osutus ülimenukaks megashowks, kuhu olid kõik piletid välja müüdud!

Ka Alexela Kontserdimaja oli välja müüdud. Kuna inimeste huvi oli nii suur, siis otsustati selle ainulaadse projektiga jätkata ning tuua lavale tõeline jõulumuinasjutt!

Kontsert, mis toimub 26. novembril, on suurepärane võimalus häälestada ennast jõulumeeleoluks: veeta koos oma lähedaste ja sõpradega imeline õhtu, mis viib teid muinasjutulisse jõulumaailma!

https://www.youtube.com/watch?v=LG9xp-TR_i4


https://www.youtube.com/watch?v=HU533Nb0Sa4

Esinevad:

Orkester  - „Peterburi Virtuoosid”.
Solistid - Maria Litke ja Roman Arndt (Mihhailovski teater ).
Koreograafia - Dmitri Olennikov, Jekaterina Sergejeva  (TNT telekanali menuka tantsushow „Tantsud“ finalistid).
Idee autor, projekti kunstiline juht – Eugenia Zima.


26. november Alexela Kontserdimaja kell 19.00
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Muusika pimeduses: Jõulumüsteerium / Музыка в Темноте: Рождественская мистерия / Music in the Dark Mo 26/11/2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn 21.40 - 50.40
Price information
A service fee of 0,90 € per ticket is added to all events that are held in Alexela Concert Hall. Fee is directed to the company’s environmentally sustainable development.

18:00 Concert hall and cafes open
19:00 Concert begins. No break.
Audience members who arrive late will not be allowed access! We apologise for any inconvenience.
20:30 End of concert


EVENT INFORMATION
• Age limit 5+
• Every audience member, including infants, must have a valid ticket.
• Audience members who arrive late will not be allowed access!
• No photography or filming allowed.
• Tickets are also available on the day of the concert from Piletilevi box office in Solaris Centre.
• Wheelchair users can purchase tickets from: info@piletilevi.ee.                                            
• Restricted view from rows 1 and 2 of Balcony I and from row 1 of Balcony II. Balconies are equipped with safety railings.
Venue
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Estonia
Promoter
AMProduction OÜ
Tammepõllu tee 9 74001 Harjumaa
amkontsert@gmail.com
Same venue