logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Station Narva 2021 festivalipass

Th 05/08/2021 14:00 - Sa 07/08/2021 23:59
Narva Muuseum
25.90 - 35.90
5.–7. augustil toimub Narvas taas muusika- ja linnafestival Station Narva. Esmakordselt jõuab Station Narva muusikaprogramm Narva Muuseumi, mis avab  festivali külalistele uksed üle kogu maja ka öisteks avastusteks.
 
Tänavu neljandat korda toimuva festivali muusikaprogrammi südameks on Narva Muuseum koos ajaloolise Narva Hermanni Linnusega. Muuseumi alale seatakse sisse neli lava: pealava Põhjaõuel, kust avaneb linna parim vaade Euroopa Liidu idapiirile, ning kolm siselava juba alates Liivi Ordu aegadest linna külalisi võõrustanud linnuse Refectoriumi, Reconditoriumi ja Dormitooriumi saalides. Sisehoovist koos kohvikute, baaride ja tänavatoiduga saab festivali keskne kohtumispaik.
 
Lisaks muusikaelamustele pakuvad festival ja Narva Muuseum haruldast võimalust kogeda öist muuseumiatmosfääri. Ajal, mil muuseumi uksed on tavakülastajatele suletud, saavad festivali külalised  kogeda uut interaktiivset püsiekspositsiooni hiljuti restaureeritud 700-aastases konvendihoones. Öised seiklejad pääsevad ka müüriharjal kulgevale galeriile, kust avanevad vaated Narva linnale ja piiritagusele Ivangorodile.
 
Station Narva saab alguse neljapäeval, 5. augustil BAZAR aruteludega päevakajalistel kohalikel teemadel, näitustega Narva kunstiresidentuuris ja linna vaatamisväärsuste tuuridega. Reede, 6. augusti päeval toimub Linda 2 keskuse loomeinkubaatoris OBJEKT ettevõtluspäev, kus võetakse luubi alla nii Kreenholmi kultuurikvartali tulevik kui ka kultuuriürituste majanduslik potentsiaal  õiglase ülemineku kontekstis. 6. ja 7. augusti  päeval toimuvad daatšade tuur, narvapärane hommikusöök VitaTiimi keskuses ning tasuta päevased kontserdid üle linna.
 
6. ja 7. augusti õhtul ja ööl ulatub muusikaprogramm lisaks Narva Muuseumile jõeäärsesse Ro-Ro kultuuriklubisse. Festivalil esinevad nii rahvusvahelised artistid, üle Eesti tuntud tegijad kui ka Ida-Viru parimad muusikud. Esinejad ja ajakava avalikustatakse juuni ja juuli jooksul. 
 
Station Narva 2021 festivalipassid on müügil Piletilevi veebikeskkonnas ja müügipunktides üle Eesti. Esimesed 100 piletit on müügil soodushinnaga 25 eurot, järgmised hinnaga 35 eurot.
 
Festivalipass tagab sissepääsu 6.–7. augustil Narva Muuseumis ja Ro-Ro klubis toimuvale muusikafestivalile ja 6. augustil OBJEKTis toimuvale ettevõtluspäevale. Lisainfo: https://stationnarva.ee/programm/#tickets
 
Station Narva festivali korraldaja on ettevõte Shiftworks koostöös Narva tiimiga. Koostööpartnerid: Narva Muuseum, Art Club Ro-Ro, loomeinkubaator OBJEKT, avalike arutelude päev BAZAR, Narva kunstiresidentuur, VitaTiim, Damn.Loud.
 
Festivali toetavad Narva Linn, Kultuuriministeerium ja Integratsiooni Sihtasutus.

Festivali korraldatakse vastavalt avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist.

Events website: http://www.stationnarva.ee

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Station Narva 2021 festivalipass Th 05/08/2021 14:00 Narva Muuseum 25.90 - 35.90
Price information
Esimesed 100 piletit on müügil soodushinnaga 25 eurot, järgmised hinnaga 35 eurot.
Venue
Narva Muuseum
Peterburi maantee 2 Narva Estonia
Promoter
Shiftworks OÜ
Telliskivi 60a Tallinn 10412 Harjumaa
+372 6276608
info@tmw.ee
Reg. no: 10844006
Same promoter
Buy ticket TMW 2021 Festivalipass TMW 2021 Festivalipass - Tallinna linn, Estonia 55.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Efterklang (DK) live Efterklang (DK) live Kino Sõprus, Tallinn, Estonia 39.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Laibach (SLO): Love Is Still Alive 2022 Laibach (SLO): Love Is Still Alive 2022 Vaba Lava Tallinna teatrikeskus, Estonia 25.90 - 40.90
What's happening near you? Look at the map and find out!