logo
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

UUS KUUPÄEV! SUSANNA ALEKSANDRA "The Siren" ALBUMIESITLUSKONTSERT

We 05/05/2021 19:00
Philly Joes Jazziklubi
Philly Joe's jazziklubi kevadhooaeg 2021
SUSANNA ALEKSANDRA ALBUMI "THE SIREN" TEINE ESITLUSKONTSERT
Kolmapäev, 5. mai kell 19.00 Philly Joe's jazziklubi
 
Eesti laulja ja helilooja Susanna Aleksandra ja Steinway artisti, pianist Joonas Haavisto (FIN) kvartett toob kokku eesti ja soome džässmuusika ladviku. Nii Susanna kui Joonase sulest pärinevat muusikat iseloomustab soov liigutada ning väljendada end läbi meloodilisuse ja lihtsusesse maskeeritud keerukuse. Džäss-, pop- ja folkmuusikast inspireeritud loomingu seob ühtse kaare alla fantastiline ansamblimäng, improvisatsioonile antud ruum ja ansambli liikmete stilistilised valikud. Lauljana keskendub Susanna Aleksandra lugude jutustamisele. Tema ühel või teisel moel isiklikku kasvu peegeldavad tekstid kõnelevad ausalt erinevaist eluhetkedest.
 
2020. aasta märtsis ilmus kvarteti album Jaapanis nime all "Souls of the Night" (Blue Gleam). Album on saanud laialdast positiivset vastukaja Jaapani meedias, seda on kajastanud ka Jaapani suurim džässmuusika väljaanne Jazz Japan ning suurima plaadipoe Tower Records väljaanne Mikiki.
 
Rahvusvaheliselt ilmus “The Siren” selle aasta 21. jaanuaril ning selle andis välja tunnustatud Soome plaadifirma Eclipse Music.
 
Susanna Aleksandra on džässimaailmas tõusev nimi. Eestis muusikute perre sündinud rahvusvahelise karjääriga lauljatar on lõpetanud Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli, Sibeliuse Akadeemia džässmuusika bakalaureuseõppe ning jätkab õpinguid Sibeliuse Akadeemia ja USC Thornton School of Music (Los Angeles) magistriõppes. Tema erialaõpetajate hulka kuuluvad nimekad muusikud nagu professor Jukkis Uotila, doktor Aija Puurtinen ja kahekordne Grammy nominent Sara Gazarek.
 
Koosseis:
Susanna Aleksandra – vokaal
Joonas Haavisto – klaver
Joonas Tuuri – bass
Ville Pynssi – trummid
 
“A perfect combination of very womanly emotions and girlish charms. Jackpot” – Cassandra Wilson, Grammy winner
 
“Aleksandra´s voice is elegant and her scat seems to have wings. At times sensual and then reserved, she shows signs of great versatility and professionalism." - Eisuke Sato, Mikiki
 
 
Susanna Aleksandra kontserti on võimalik jälgida ka Philly Joe’s uuest veebiülekannete keskkonnast phillyjoes.tv. Pilet veebikontserdile maksab 5€ ning see on võimalik soetada kontsertpäeval phillyjoes.tv lehelt.
 
Susanna Aleksandra's concert can also be streamed at phillyjoes.tv. Ticket to the online concerts is 5€ and can be bought at the day of the concert at phillyjoes.tv page.
 
 
Klubi avatud tund enne kontserdi algust.
Toetab Eesti Kultuurkapital ja Kultuuriministeerium.

Events website: https://www.facebook.com/events/265020741656722

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
UUS KUUPÄEV! SUSANNA ALEKSANDRA "The Siren" ALBUMIESITLUSKONTSERT We 05/05/2021 19:00 Philly Joes Jazziklubi
Price information
Piletid eelmüügis hinnaga 13.85€.
Müügil ka toetajapiletid hinnaga 23.40€, millega toetad jazziklubi tegemisi. Philly Joe's tänab!
Hinnale lisandub agenditasu.
Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) sissepääs tasuta.

– Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil.
– Seoses Terviseameti kehtestatud nõuetega mahub saali piiratud arv publikut, mistõttu ei pruugi kohapeal müüki toimuda.
– Kontserdile ei kehti Club One, Philly Joe's Mob jt soodustused.
Venue
Philly Joe's Jazziklubi
Vabaduse Väljak 10 Estonia
Promoter
Tallinna Jazziklubi MTÜ
Vabaduse väljak 10 Tallinn 10146 Harjumaa
phillyjoesjazzbar@gmail.com
Reg. no: 80366382