logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

MM 2022 valikturniir/Jalgpall

Mo 11/10/2021 21:45
Show descriptionHide description
Eesti meeste koondist ootavad ees sügisesed kodumängud, kui A. Le Coq Arenal võõrustatakse septembris Belgia ja Põhja-Iirimaa ning oktoobris Valgevene ja Walesi koondisi. Festivaliala väravad avatakse kõigil mängudel 3 tundi enne avavilet, staadion 2 tundi enne avavilet. Meeleolukas festivaliala toob kokku armastatud Eesti artistid, toimuvad põnevad mängud, tehakse näomaalinguid ja avatud on erinevad toitlustuspunktid. Mängud korraldatakse kooskõlas Eestis kehtivate koroonaviiruse reeglitega (rohkem kui 1500 osalejaga üritus), mis tähendab, et kõik staadionil viibijad peavad esitama kehtiva COVID tervisetõendi.
 
  • 2. september Eesti – Belgia, avavile kell 21.45
  • 5. september Eest - Põhja-Iirimaa, avavile kell 19.00
  • 8. oktoober Eesti – Valgevene, avavile kell 21.45
  • 11. oktoober Eesti – Wales, avavile kell 21.45
 
 
MEELESPEA
Mängule pääsemiseks on kohustuslik näidata sissepääsus ette kehtiv COVID tervisetõend, mille saab allalaadida digilugu.ee lehelt. Tõend tähendab, et oled kas:
  • vaktsineerimiskuuri lõpetanud (kehtib kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu, kusjuures viimasest doosist peab olema möödas tootja poolt märgitud aeg);
  • COVID-19 haiguse läbi põdenud (kehtib kuni 6 kuud peale läbipõdemist);
  • andnud COVID-19 negatiivse PCR testi (mitte rohkem kui 72 tundi enne üritusel osalemist);
  • andnud negatiivse COVID-19 antigeeni testi (mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist), mille tulemus kajastub digiloos. Confidos kiirtesti aja broneerimiseks saab kasutada sooduskoodi vastavalt mängule: EESTI_BELGIA; EESTI_IIRIMAA; EESTI_VALGEVENE; EESTI_WALES (hind 17 eurot testi kohta). Aja testimiseks saab broneerida: https://www.confido.ee/koroonaviiruse-testimine/
  • Alla 18-aastastelt lastelt digitaalset COVID-tõendit ei küsita ja testi ei pea tegema, alates 18. eluaastast tuleb teha antigeeni kiirtest. Seda juhul, kui laps ei ole haigust viimase 6 kuu jooksul läbipõdenud või ta pole vaktsineeritud. Kui on, siis alaealiste puhul saab lapsevanem patsiendiportaalis (www.digilugu.ee) talle vastava tõendi testitulemuse või läbipõdemise tõendamiseks tellida.
NB! A. Le Coq Arenal kõrval asuvas EJLi jalgpallihallis on avatud kiirtestimise võimalus (maksumust 10 eurot) mängupäeval alates 3 tundi enne availet kuni 30 minutit enne avavilet. Kogu testimise protseduuri läbimiseks tuleb varuda minimaalselt 30 minutit, järjekordade tekkimisel võib protseduur võtta oluliselt kauem. Testimise soovi korral tuleb vastav valik teha koos piletiostuga.
 
Festivalialalt staadionile saab siseneda ühe korra. See tähendab, et staadionilt välja minnes enam sama piletiga siseneda ei saa.
 
Võta kaasa isikut tõendav dokument, et seda vajadusel väravas koos piletiga näidata.
 
Ole varakult kohal, sest nii väldid järjekordi ja saad hoida turvalist distantsi teiste pealtvaatajatega. Arvesta, et seoses COVID tervisetõendi kontrolliga võtab staadionile sissepääs tavapärasest märgatavalt kauem aega.
 
Tule staadionile jala või jalgrattaga (avatud rattaparkla!). Autoga tulles varu aega ja arvesta, et staadioni läheduses ei ole võimalik autoga parkida.
 
Riietu vastavalt ilmastikule. Jäta oma söök ja jook koju.
 
Piletite edasimüük (sh välisfännidele) või piletite kasutamine kommertseesmärkidel (sh loosimised vms) on ilma Eesti Jalgpalli Liidu nõusolekuta keelatud. Eesti Jalgpalli Liidul on õigus tühistada edasimüüdud piletite kehtivus.

Events website: http://www.jalgpall.ee

Events
No events were found
Loading...
Reload