logo
Select period
Search from map
Menu

Noorte Liikumisnädal Otepääl

Show descriptionHide description
Noorte Liikumisnädal Otepääl – sisusta koolivaheaeg aktiivse meelelahutusega!
 
Kutsume kõiki koolinoori Noorte Liikumisnädalale, mis toimub 27. veebruarist 1. märtsini Otepääl. Samal perioodil peetakse talvepealinnas ka IBU Laskesuusatamise noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused, mille raames astub Tehvandi Spordikeskuses võistlustulle üle 400 rahvusvahelise tulevikutähe. Lisaks spordivõistlustele pakub korraldustiim hulganisti tegevusi, mis aitavad noortel saada ülevaadet põnevate talispordialade võludest. See on suurepärane võimalus tuua algavasse koolivaheaega nii sporti kui ka meeldejäävaid elamusi. 27.02-01.03.2024 on Noorte Liikumisnädala raames kuni 18-aastastele noortele ja noortegruppide saatjatele lasketiirutribüünile TASUTA ligipääs.
 
Mida oodata?
  • Tipptasemel laskesuusatamise võistluseid saab nautida tasuta nii rajalt kui lasketiirutribüünilt.
  • Publikutelgis on tasuta harjutamiseks üleval mitu laserrelvarada.
  • Spordilegend Roland Lessingu ja Suusabussi eestvedajate juhendamisel pakutakse noortele suusa- ja laskesuusarelva õpet. Tule ja katseta suusatamist ja päris laskesuusarelva käsitlemist. Gruppidesse vajalik eelregistreerimine toimub SIIN
  • Tehvandi suusahüppetorni ja talispordimuuseumi külastamine on kõigile huvilistele kogu võistlusteperioodi jooksul tasuta. 
  • Publikutelgis mängib plaate DJ ja reedel 01.03 kell 15:30 astub üles armastatud muusik villemdrillem. 
  • Kohapeal pakutakse noortegruppidele taskukohast sooja toitu, et kõik saaksid nautida päeva täis energiat ja elamusi. Lõunasöögipääsmed on müügil Piletilevi süsteemis vastava kuupäeva juures.
  • Bussitransport on saadaval kõigil neljal päeval ehk teisipäevast, 27. veebruarist kuni reede, 1. märtsini Tartust, Valgast, Põlvast ja Võrust. Bussipiletid müügil Piletilevi vastava kuupäeva juures. Jälgi bussi stardipaikasid ja väljumisaegu.
Võistluste kavaga saate tutvuda SIIN .
 
Tulge veetke ühiselt päev, mis on täis liikumist ja toredaid elamusi ja seda kõike keset Otepää talvist võlu!

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload