logo
Basket: 0
logo
Select period:
Basket: 0
No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Koomiliste Sketšide Õhtu - VEIKKO TÄÄR ja Improteater IMPEERIUM

Th 30/09/2021 20:00
Urban Bar, Tallinn
16.90 - 99.90
Improteater IMPEERIUM laval koos 
Veikko Tääriga
 
Improteater IMPEERIUM mängib etendusi koos armastatud Eesti näitlejatega. 
30. septembril kell 20.00 URBAN BARIS laval VEIKKO TÄÄR!
Paneme Veikko ootamatutesse olukordadesse: näha saab kohapeal sündivaid sketše, humoorikaid tegelasi, kaasahaaravaid stseene, lauluhitte jpm. 
Veikko on mees, kelles on peidus mitu palet. Peale näitlemise on ta õppinud muusikakoolis akordionit ja Tartu Ülikoolis füüsikat. Tal on palju tiitleid: näitleja, lavastaja, saatejuht, kohvikupidaja, suusaentusiast, koolitaja, õhtujuht, pulmaisa. Lisaks Eesti Draamateatri, Vanemuise, Ugala jm teatrite lavastusele ning teatriprojektidele on Veikko tuntud ka teleekraanidel ning filmilinal. 

Improteatri IMPEERIUM liikmed on kutselised näitlejad, kes lisaks IMPEERIUMile kuuluvad teiste Eesti teatrite draamatruppidesse või tegutsevad vabakutselistena erinevates teatri-, tele- ja filmiprojektides. Peale näitlejate on IMPEERIUMis ka andekad muusikud ning suurepärased valguskunstnikud.
Ladinakeelne sõna ’imperium’ tähendab võimu. Soovime vallutada kõikide eestlaste südamed ja tekitada maailmakaardile veel üks improrõõmust tulvil maa, kus inimesed väärtustavad koostööd ja loovust ning kus valitseb kujutluse võim!

Improteater on üle maailma palavalt armastatud teatrivorm, kus kõik sünnib publiku silme all. Etendused on improviseeritud, mis tähendab, et kõik sünnib siin ja praegu, midagi eelnevalt kokku leppimata – teksti ei ole pähe õpitud ja mängitavat lugu välja mõeldud. Näitlejad küsivad publiku käest märksõnu ja nendest inspireeritult hakkavad sündima põnevad stseenid, lõbusad sketšid, kaasahaaravad laulud ja vaimukad karakterid. 
 
Improteater IMPEERIUM – kujutluse võim!
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Koomiliste Sketšide Õhtu - VEIKKO TÄÄR ja Improteater IMPEERIUM Th 30/09/2021 20:00 Urban Bar, Tallinn 16.90 - 99.90
Price information
Täispilet 18 €
Tudeng 17 €
Pensionär 16 €
 
Soodustuse saajatel esitada soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
 
Kohapeal pileti hind kõigile 20 €
 
VIP pilet 99 € (sissepääs etendusele + 84€ väärtuses baarikrediiti)
 
Sissepääs kell 18:00.
Kestus 4 h.
 
Venue
Urban Bar, Tallinn
Roseni 9 Tallinn Estonia
Promoter
Kanter Music TÜ
Raua 55-11 Tallinn Harjumaa
karl.kanter@gmail.com
Reg. no: 12807860
Same promoter Same venue
Buy ticket Koomiliste Sketšide Õhtu - KAIT KALL Ja Improteater IMPEERIUM Koomiliste Sketšide Õhtu - KAIT KALL Ja Improteater IMPEERIUM Urban Bar, Tallinn, Estonia 16.90 - 99.90
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Koomiliste Sketšide Õhtu - ANNE VEESAAR ja Improteater IMPEERIUM Koomiliste Sketšide Õhtu - ANNE VEESAAR ja Improteater IMPEERIUM Urban Bar, Tallinn, Estonia 16.90 - 99.90
What's happening near you? Look at the map and find out!