logo
Select period
Search from map
Menu

Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы''

Fr 07/04/2023 19:00
Eesti Rahva Muuseum, Hurda saal
Teater NitJa piletiraha tagastamise juhised:
 
Palume saada oma sooviavalduse otse korraldajale aadressil alemeln@gmail.com, kirja sisus kindlasti märkida oma pileti(-te) ID number(-id) ja oma pangarekvisiidid, kuhu soovite kanda raha (IBAN konto number ning saaja ees- ja perekonnanimi ladina tähtedega). Meili teemaks palume märkida "Tagastus Eesti."
 
Taotlused võetakse vastu ja registreeritakse kuni: 30.04.23
Piletiraha tagastatakse kuni: 16.05.23Teater NitJa („НитьЯ“, Jekaterinburg) esitleb profülaktilist perekomöödiat selle kohta, kuidas Ime aitab isal ja pojal tänu mõistmisele ja austusele jõuda harmooniani, saada jagu pettumusest teineteise suhtes ning näha eri põlvkondadesse kuuluvate inimeste elu ilu ja väärikust.

Kallid sõbrad! Kutsume teid vaatama meie sügavamõttelist lavastust, mis on tulvil hingesoojust ja huumorit ning annab võimaluse tajuda inimsuhete keerukaid seadusi ja rakendada neid oma igapäevaelus!

Teil on võimalus sukelduda küllusliku hingesügavuse ja siiruse maailma, täites oma südamed armastuse ja headusega. Särav ja peen huumor tagavad teile suurepärase õhtu!

„Imetegijad“ on midagi enamat kui lihtsalt pisarakomöödia. See on maagia, mis viib teid kohtumisele maailma ja üksteisega.

Etenduse kestus: 1 tund ja 30 minutit, ilma vaheajata.

Etendus on vene keeles.

Teater NitJa („НитьЯ“)

Teatri NitJa („НитьЯ“) loomingu eesmärk ei ole mitte meelelahutus tegevusetu inimmõistuse jaoks ega tema eemaldamine igapäevaelu saginast või vabastamine eksistentsi küsimuste koormast, vaid hoopis vaataja kaasamine elavasse ja kütkestavasse koosloomisprotsessi, mille kordumatus voos saavad otsekui iseenesest lahenduse elu kõige keerulisemad küsimused.

Teatri NitJa („НитьЯ“) näitlejad on rõõmsad entusiastid, kes on veendunud igavesti noorusliku sõnakunsti toimes, usuvad selle elustavasse jõudu ja elavad oma teatri selgete ideaalide nimel, tuues maailma üleüldise õnne rõõmurikast valgust.

Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы'' Fr 07/04/2023 19:00 Eesti Rahva Muuseum, Hurda saal
Event Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы''
Date / Time Fr 07/04/2023 19:00
Venue Eesti Rahva Muuseum, Hurda saal
Price information
Sündmuste müük on hetkel peatatud, kuni on täpsustatud sündmuse toimumise võimalikkus. 
 
Piletid vahemikus 16 € kuni 23 €
 
Lapsed, vanuses kuni 7 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta kui istuvad saatja süles
Venue
Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Muuseumi tee 2 Tartu Lõuna-Eesti Estonia
Promoter
Pronebo Art OÜ
Meeliku tn 23/3-62 Tallinn 13915 Harjumaa
5629 9775
alemeln@gmail.com
Reg. no: 16612774
Event Pisarakomöödia ''Imetegijad'' / Слёзная комедия ''Чудотворцы''
Date / Time Fr 07/04/2023 19:00
Venue Eesti Rahva Muuseum, Hurda saal
Same venue
Buy ticket Festival TubIN. Konrad Mäe jälgedes PopularPopularFestival TubIN. Konrad Mäe jälgedes Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Buy ticket Kuraatorituur ja vestlusring teemal "Valu" Kuraatorituur ja vestlusring teemal "Valu" Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Buy ticket Agnes, kroonikud ja psühhokroonikud / VAT Teater Agnes, kroonikud ja psühhokroonikud / VAT Teater Eesti Rahva Muuseum, Tartu
Buy ticket Päevane kontsertkohtumine: Heino Tartes PopularPopularPäevane kontsertkohtumine: Heino Tartes Eesti Rahva Muuseum
No results have been found for your request.
Loading...
Reload