No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках

Th 26/12/2019 17:00 - Fr 27/12/2019 14:10
10.50 - 20.50
Show descriptionHide description

Teater "Punane Vares"

Põnev jõululugu kapriissest printsessist, kes nõudis külmal detsembripäeval lumikellukesi, ahnest emast, kes saatis oma kasutütre metsa, et lillede eest kulda saada ja kaheteistkümnest kuust, kes vaest tüdrukut aitasid. See muinasjutt on seotud uue aasta pühadega, sest on täis tarkust, maagiat, õilsust, aga ka pettust.

Imeline muusika, säravad ja kaasaegsed multimeedialahendused, põnev atmosfäär ja loomulikult andekas näitlejatöö.

Etendus on huvitav nii laste kui ka täiskasvanute jaoks.

Paljud kirjanikud ja näitekirjanikud on võtnud selle hämmastava loo aluseks ning luues sellest oma versioone. Üks kuulsamaid on S. Ya. Marshaki samaaineline teos. Stsenarist Mila Nevyadomskaya lõi oma versiooni kuulsast Euroopa muinasjutust ja helilooja Dmitri Gusev kirjutas sellele meeldejääva ja hämmastava muusika.

Muusikalis "Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest" luuakse pidulik õhkkond ja uusaastameeleolu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Enne etenduse algust toimub lastele mõeldud interaktiivne jõulukava.

Events website: https://www.studio-illusion.com/

Events
No events were found
Buy ticket Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Kultuurimaja Rugodiv, Narva, Estonia 10.50 - 20.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Buy ticket Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Muinasjutt kuninglikest lumikellukestest / Сказка о королевских подснежниках Kohtla-Järve Kultuurikeskus, Estonia 14.50 - 20.50
What's happening near you? Look at the map and find out!
Loading...
Reload