Etendus ''Lumivalss'' / Спектакль ''Снежный вальс'' (14.01.21 ''Ideaalne mäng/Идеальная игра'', 11.11.21 Ühes hingamine/На одном дыхании asendus)
Kallid vaatajad!
Etendus "Lumivalss" lükkub edasi kuupäevale 15.01.2023!
Korraldajast mitteolenevatel põhjustel lükkub edasi etenduse ringreis Baltikumis "Lumivalss" uuele kuupäevale, mis on 15.01.2023.
Kõik varem ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval, piletid on jätkuvalt müügis Piletilevi müügipunktides ja www.piletilevi.ee.
Lisaküsimuste korral võtke ühendust etenduse korraldajaga miristina.nata@gmail.com
"Lumivalss"
Peaosades: Maria Poroshina ja Jaroslav Boiko
Lavastus "Lumivalss"
põhineb kaasaegse inglise näitekirjaniku Peter Quilteri näidendil "Lumega seotud" (Snowbound), kelle teosed on tõlgitud 27 keelde ja lavastatud enam kui 40 riigis üle maailma.
Romantilise komöödia” Lumivalss” tegevus toimub talvise tormi foonil.
Kõik on üles ehitatud vastandidel: lumehanged akna taga ja kerkiv arglik, kuid väga soe tunne.
Tähelepanu keskpunktis on lugu kahe üksildase südame suhetest: Patricku ja Judithi. Nad elavad kõrvuti, kuid pole üksteist varem näinud. Sunnitud eraldatus ühiskonnast või vabatahtlik eraklikkus on häiritud loodusjõuga. "Nad tulid kokku: vesi ja kivi, luule ja proosa, jää ja tuli." Judith ja Patrick on täiesti erinevad, kuid neid ühendab üksindus.
Kahe polaarse iseloomu kokkupõrge tekitab lõputult palju koomilisi olukordi. Kangelased irvitavad üksteise üle, irooniliselt kommenteerivad harjumusi ja igal võimalusel teevad heasüdamlikult nalja. Etenduses romantika on tugevalt maitsestatud huumoriga ja eneseirooniaga.
Teid ootab palju naeru ja natuke lumist imelugu. Tunnistage, et just sellest unistab iga elav inimene ?
Event | Date / Time | Venue | Price | |
---|---|---|---|---|
Etendus ''Lumivalss'' / Спектакль ''Снежный вальс'' (14.01.21 ''Ideaalne mäng/Идеальная игра'', 11.11.21 Ühes hingamine/На одном дыхании asendus) | Su 15/01/2023 19:00 | Vene Kultuurikeskus, Tallinn | 19.90 - 50.40 |