logo
Select period
Search from map
Menu

Mikael Meema - ''Palderjan''

Fr 22/09/2023 19:00
Pärnu Nooruse Maja
Mikael Meema - "Palderjan"
 
Mikael Meema stand-up komöödia tuur "Palderjan" tuleb taas! 2023 maikuus ilmavalgust näinud materjal teeb väikese lisaringi Eestile peale – septembris etendused Tartus, Tallinnas, Viimsis, Rakveres, Viljandis ja Pärnus.
 
"Palderjan aitab kaasa lõõgastumisele ning toetab vaimset heaolu pingete ja stressi korral, aidates tulla toime kiirest elustiilist tingitud stressiga." Sellise kirjelduse võib e-apteegist palderjani otsides leida, aga see võiks ju vabalt ka olla Mikaeli uue stand-up tunni kirjeldus. Just-nimelt "võiks", sest erinevate seaduste tõttu ei saa me seda tegelikult garanteerida. Või nii me vähemalt arvame, selle tuuri korraldamise eelarvesse ei mahtunud advokaadi palkamine antud sisututvustuse jaoks.
 
Mikaeli on nii lähedased kui ka kauged tuttavad kirjeldanud kui "flegmaatiline", "rahulik, "liiga rahulik", "kas ta on kivis" ja ei tasu unustada kunagise autokooli õpetaja antud hüüdnime "palderjanipoiss" (tõenäoliselt vihjates sellele, et ka sõidutunnis oli ta roolis "liiga rahulik"). Seega tule ja veeda üks rahulik õhtu Mikaeli seltsis – äkki võtab ka sinu õlgadelt argipäeva stressi koormat vähemaks.
 
Mikael Meema on kümmekond aastat Eestis stand-up komöödiaga tegelenud, osalenud läbi aegade Comedy Estonia sügis- ja suvetuuridel, toonud lavale mitu tunnist soolosõud ("Lootusetu Romantik" 2016-2017, "See Kõlas Minu Peas Paremini" 2018, "Puhas Poiss" 2019 ja "LOOD" 2022), teinud sooja legendidele nagu Sander Õigus ja Ari Matti Mustonen. Veel on olnud võimalus Mikaeli näha ETV2's jooksnud hittsaates "Koomikud & Küsimused" ja teda kuulata Eesti #1 fitness-elustiili-komöödia podcastis "Tussisööjad".
 
Pea kõiki Mikaeli stand-up komöödia videoklippe on võimalik tasuta vaadata YouTube'is, lihtsalt trüki ta nimi otsingusse ja veeda tunde tema lainel.
 
Mikael Meema stand-up tuuri "Palderjan" piletid on müügil Piletilevis.
 
Sooja teevad Endrik Puntso ja Mattias Naan.
Etendus on soovitatavalt vanusele 16+.
Kestab orienteeruvalt 2 kuni 2,5 tundi koos vaheajaga.
 
NB! Kui käisid kevadel "Palderjani" vaatamas, siis tegemist on sama etendusega.
 
Tuuri korraldab Huumoriklubi.
Antud tuuriga seotud lisaküsimuste korral palun kirjutada: tuur@huumoriklubi.ee
 
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Mikael Meema - ''Palderjan'' Fr 22/09/2023 19:00 Pärnu Nooruse Maja 18.70
Event Mikael Meema - ''Palderjan''
Date / Time Fr 22/09/2023 19:00
Venue Pärnu Nooruse Maja
Price 18.70
Price information

NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1,20 €

Pilet 16 €

Sissepääs pool tundi enne ürituse algust
Kestus 2 h, vaheaeg 20 min
Venue
Pärnu Nooruse Maja
Roheline 1b, Pärnu Pärnu Estonia
Promoter
Meemandus OÜ
Raudtee tn. 107A Tallinn 10920 Harjumaa
tuur@huumoriklubi.ee
Reg. no: 16441686
Event Mikael Meema - ''Palderjan''
Date / Time Fr 22/09/2023 19:00
Venue Pärnu Nooruse Maja
Price 18.70
Same venue
Buy ticket Sander Õigus: ''Vertikaalne lõpmatus'' - Pärnu PopularPopularSander Õigus: ''Vertikaalne lõpmatus'' - Pärnu Pärnu Nooruse Maja
Buy ticket Vanuse 50 varjundit. Andres Dvinjaninovi juubelituur Vanuse 50 varjundit. Andres Dvinjaninovi juubelituur Pärnu Nooruse Maja
No results have been found for your request.
Loading...
Reload