No results have been found for your request.
Loading...
Reload

MOBIILSED DEFINITSIOONID

Tu 16/04/2019 19:00
Tartu Uus Teater, Lai 37
15.50 - 19.50
Initsiatiiv
KADRI NOORMETS

Koostöös
IVO REINOK, ANDRES LÕO, AARE PILV,
KARL MARKEN, TANEL RUSS,
MARIE KLIIMAN, JANA SOLOM

Rääkides õigekeelsussõnaraamatute suhtelisusest ning osutades meie kaasajas esinevate sõnade, mõistete, nähtuste isedefineerimise olulisusele – definitsioon kui alati mitmus ja mitte õige-vale vastuse mustrisse kuuluv aines, defineerimine kui omavastutus.
See lugu puudutab komplekte, milleni oleme jõudnud me ise, komplekte, mida võime vaid aimata, komplekte, mida serveerivad süsteemid ning komplekte, millest neil aimugi pole. Lugu on armastusväärne ning võib olla avatud ka etendusevälisel ajal, millalgi päeval.

Käesolev lavastus algas 2016. aasta sügisel, mil esietendus kadrinoormetsa “tõotatud maa”, mille kavalehe pealkiri oli “mobiilsed definitsioonid”. Kavalehe tekst avaldati mõne kuu pärast ka ajakirja TeMuKi avaveerus. Tekst andis proovide käigus üles kerkinud sõnadele ja üldtuntud mõistetele omapoolsed seletused - mobiilsed definitsioonid. Lavastusprotsess jätkus sama aasta hilissügisel, kui Tartmusis avanesid kadrinoormetsa “hüljatud arhitektuuri momendid”. Sel hetkel tulid mängu ruumi neljas seinas paiknevad erinevad diivanid. Järgmine samm oli 2017. aasta sügisel, mil kadrinoormetsa “maandatud tõotuse” meeskonnaga liitusid Ivo ja Andres. See tähendas põlvist nõrgaks võtvat huumorit, mis kunagi ei hüüa tulles ning jääb alati kulisside taha, meie vaimule toiduks.

Esietendus
12. aprill 2019

Events website: https://www.uusteater.ee/lavastused/mobiilsed-definitsioonid

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
MOBIILSED DEFINITSIOONID Tu 16/04/2019 19:00 Tartu Uus Teater, Lai 37 15.50 - 19.50
Price information
Täispilet 19€
Õpilane/tudeng/pensionär/õpetaja 15€

Sooduspilet kehtib koos soodustust tõendava dokumendiga.

Promoter
Uus Teater MTÜ
Lai tn 37 Tartu 51007 Tartumaa
56150618
tere@uusteater.ee