No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Moskva õigeusu teater: etendus ''Mees-Naine'' / Спектакль ''Он-Она'' московского православного театра

Su 16/09/2018 18:00
Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Hea klient!

16.09.2018 toimuma pidanud etendus  “Mees-Naine ” jääb ära.

Pileteid saab tagastada kuni 24.09.2018.
PDF pileti omanikel kannab Piletilevi kontor raha tagasi kontole, kust ost oli sooritatud. Raha laekub 7 tööpäeva jooksul. Tavapileteid on võimalik tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides v.a  Circle K teenindusjaamades.

Seoses asjaoluga, et etendus "Mees-Naine" oli planeeritud heategevuslikel eesmärkidel, me palume kõigil piletiomanikel ostetud piletid oma soovi korral tagasi müüa hiljemalt kuni 24.09.2018. Hiljem tagastamisele kuuluvaid pileteid ei ole võimalik hüvitada. MTÜ ORTHODOX HEATEGEVUS kasutab selle etenduse lunastamata jäänud piletitulu oma varem lubatud sihtotstarbel, mis on Tallinnas sotsiaalabiteenuste arengu ja kättesaadavuse parandamine.  

Korraldaja vabandab ebamugavuste pärast!


Pühapäeval, 16. septembril kell 18.00 esineb Vene Kultuurikeskuse Suures saalis esimest korda Eestis Moskva õigeusu teater „Živaja voda“ etendusega „Mees-Naine“.


Südamlik ja tõsine jutustus perest - miks liiga tihti juhtub, et tänapäeval paljud noored inimesed, kes on äsja oma saatuse sidunud igavese armastuse ja pereliidu lubadusega, siiski ei suuda omavahel koos elada rohkem, kui näiteks aasta - siis lähevad mehe ja naise teed lahku.

Millised siin on olulised  põhjused? Kuidas säilitada ja koos hoida perekonda?
Tõene, südamlik ja hea sõna, seda õigel ajal öeldes - see oleks mõistlik tee ja sellest oleks abi.
Aktuaalne teemavalik, vastastikuste murede otsekohene esitamine kangelaste silmade läbi ja jagamine, huumor ja stseenide dünaamika ei jäta teid kindlasti ükskõikseks.
Elava, meie vanemate ja vanavanemate muusika aluseks, mida etenduse käigus esitatakse, on poeet Svetlana Kekova luuletused, ja see täiendab elamust ning loob parema terviku. 
Etenduse stsenaariumi kaasautor on kirjanik Natalja Suhinina, sobiva meeleolu loob grupp muusikuid klahvpillidel, basskitarril, kitarril, trummidel ja saksofonil. Kõlavad autorite komponeeritud vanad vene rahvalaulud Svetlana Kekova sõnadele.
Teemavalikul on mõeldud eeskätt publikule alates 14. eluaastast, etendus on ühes vaatuses, kestusega 1,5 tundi.
Etendus on vene keeles.
Kohtume 16.09.2018.a. kell 18.00 Vene Kultuurikeskuses!

Piletite müügist saadud kogutulu läheb kõik heategevuseks ja sotsiaalabi toetamiseks ning arendamiseks Tallinnas.
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Moskva õigeusu teater: etendus ''Mees-Naine'' / Спектакль ''Он-Она'' московского православного театра Su 16/09/2018 18:00 Vene Kultuurikeskus, Tallinn
Price information
Täispilet 10€ - 15€ (sõltuvalt istekohast)
Õpilane, tudeng, pensionär 7€ - 10,5€ (sõltuvalt istekohast)

Sissepääs alates 17:00
Kestus 1h 30min
Soovitatav vanus 14+
Venue
Promoter
MTÜ ORTHODOX HEATEGEVUS
Randla tn 6-17 Tallinn Harjumaa
5112395
orthodox.heategevus@gmail.com
Same venue