No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Pisaraкomöödia ''Mina olen Õnn'' / Слёзная комедия ''Я - Cчастье''

Sa 31/03/2018 19:00
Geneva kontserdimaja
8.50 - 28.50
Pisarakomöödia "Mina olen Õnn"

Kallid sõbrad! Kutsume teid vaatama meie sügavamõttelist lavastust, mis on tulvil hingesoojust ja huumorit ning annab võimaluse tajuda inimsuhete keerukaid seadusi ja rakendada neid oma igapäevaelus!

Teil on võimalus sukelduda küllusliku hingesügavuse ja siiruse maailma, täites oma südamed armastuse ja headusega. Särav ja peen huumor tagavad teile suurepärase õhtu!

„Imetegijad“ on midagi enamat kui lihtsalt pisarakomöödia. See on maagia, mis viib teid kohtumisele maailma ja üksteisega.

Etendus toimub vene keeles!


Teater NitJa („НитьЯ“, Jekaterinburg)

Teatri NitJa („НитьЯ“) loomingu eesmärk ei ole mitte meelelahutus tegevusetu inimmõistuse jaoks ega tema eemaldamine igapäevaelu saginast või vabastamine eksistentsi küsimuste koormast, vaid hoopis vaataja kaasamine elavasse ja kütkestavasse koosloomisprotsessi, mille kordumatus voos saavad otsekui iseenesest lahenduse elu kõige keerulisemad küsimused.
Teatri NitJa („НитьЯ“) näitlejad on rõõmsad entusiastid, kes on veendunud igavesti noorusliku sõnakunsti toimes, usuvad selle elustavasse jõudu ja elavad oma teatri selgete ideaalide nimel, tuues maailma üleüldise õnne rõõmurikast valgust.

Sündmus Facebookis:
https://www.facebook.com/events/1810751175602157/
Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Pisaraкomöödia ''Mina olen Õnn'' / Слёзная комедия ''Я - Cчастье'' Sa 31/03/2018 19:00 Geneva kontserdimaja 8.50 - 28.50
Price information
Hinnad vahemikus 10€ - 28€ (sõltuvalt istekohast)
Grupisoodustus alates 4+ inimest -20%/pilet

Lastele vanuses kuni 6a (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Kestus 3h, ühe vaheajaga

Etendus toimub vene keeles.
Venue
Võidu tn 2 Narva Estonia
Promoter
Freedom Energy OÜ
Pronksi tn 3 Tallinn 10124 Harjumaa
56299775
aleksandr@shipping.ee