No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Koerapäevikud

Fr 27/04/2018 19:00
16.50 - 18.50
Show descriptionHide description
KOERAPÄEVIKUD

Autor CJ Johnson
Tõlkija Mario Pulver
Lavastaja Taago Tubin (Ugala)
Kunstnik Liisa Soolepp
Muusikaline kujundaja Toomas Lunge

Laval Tanel Jonas (Vanemuine), Riho Kütsar (Vanemuine) ja Leino Rei

Esietendus 27. augustil 2016 Karlova Teatris

"Koerapäevikud” (“The Dog Logs”) on unikaalne lavaline mikstuur huumorist, traagikast, sõprusest ja armastusest. Üheteistkümne eri tõugu koera lood tuuakse vaataja ette monoloogidena, mis on mõneti koomilised, mõneti traagilised ja millel kõigil on mingi “saba” või konks. Võib öelda, et need lood peegeldavad ka inimeseks olemise põhimuresid. Tuntuim monoloogidest, rotveiler Borissi lugu on ühtlasi ka Austraalia teatriskeene üks enim esitatavaid monolooge.

Teksti autor Christopher J. Johnson (CJ Johnson) on tunnustatud austraalia näitekirjanik, lavastaja ning draama- ja filminäitleja. “Koerapäevikud” oli 2001. aastal tema läbilööginäidendiks.

"Sissevaade nende koerte teadvusse garanteerib nii selle, et jalutate etenduselt koju üllatunud muigega suunurgas, kui ka selle, et enam kunagi ei alahinda te oma koera ega vaata teda endise pilguga," on kirjutanud kriitik Austraalia veebiväljaandes Buzzcuts.

Harukordse sündmusena Eesti teatri ajaloos on esietendusele 27. augustil oodatud ka hästikäituvad koerad. Registreerimine ja info ruta@suveteater.ee

Lavastus ei sobi koolieelikutele.
Lavastuse kavalehe müügitulu läheb Tartu Koduta Loomade Varjupaiga toetuseks.
Events