logo
Select period
Search from map
Menu
Search from map
Select period

Ürgaeg

Tu 16/08/2022 19:00
Lipstu küla, Raplamaa
Inimesi on palju. Asulaid ja teid ja poode ja asju on palju. Tekste ja ütlusi ja infot ja teadmisi on palju. Argimüra eest minnakse kunstisaali. Lõpuks on näitusi, luuletusi ja lavastusigi nii palju, et nendest peab samuti puhkama.
 
Minnakse loodusesse. Miks? Seal ei ole ju midagi vähe. Astu, kuhu tahad, seal on 1280 korda rohkem baktereid kui sind, 8240 korda rohkem taimi, isegi viiruseid on 4 korda sinu massi jagu. Iga osake krabiseb seal teise vastu, pidevalt säutsub ruum teadetest, on tärkamise ja küpsemise, on roiskumise lõhnu. Pole küll päris sama mobiilside piiksude ja fritüüriõli hõnguga, aga aluspõhimõte on sarnane - vastastikmõju.
 
Kui nõustuda, et kultuur on teinud meid kultuurist väsinud loomadeks, siis on rabamatk naasmine juurte juurde, varasema enda otsing. Kui kultuur on teinud meist millegi muu kui looma, siis on metsaretk tänulik küllaminek sellele, mis pole võimeline meilt midagi küsima ega oskagi meilt midagi tahta.
 
Nüüd soovime kokku puutuda selle osaga inimesest, mida aeg ja kultuurikihid ei muuda. Põnev tundub eitamise ja keelamise asemel oma eludele siin planeedil tagasi vaadata erinevatest kaugete tulevikkude olekutest ja leida ühisosa meie, nende, muu olnu vahel.
 
 
“Ürgaeg” on ööbimisega rännaklavastus looduses, mille tegevuspaik asub Lipstu külas Raplamaal. Ühele etendusele ootame 24 külalist.
 
Etendused:
2., 3., 5., 6., 7., 9., 11., 16. august 2022
 
Piletid:
Pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata. Sooduspileteid ei ole.
Kohapeal piletimüüki ei toimu.
 
Oluline:
Etendus sisaldab liikumist looduses ja ööbimist õues. Võta kaasa ilmastikule vastav matkarõivastus, kummikud, lisaks magamiskott ja matt. G9 hoolitseb öise peavarju ning kahe lihtsa söögikorra eest.
Täpsemad juhised asukoha, saabumise ja transpordi kohta G9 kodulehel ja lavastuse Facebooki-sündmuses. Hilinejad teosesse ei pääse.
 
Vanusepiirang:
Lavastus ei ole sobilik noorematele kui 15.
Külaline peaks olema valmis pikemaks kodumugavustest loobumiseks ja rahulikult teosesse süvenemiseks.
 
Lisainfo:
facebook.com/labyrintg9
 
Ettevalmistajad ja läbiviijad:
Kristel Maamägi, Keili Retter, Kristo Kruusman, Inga Vares, Mari Mägi, Henry Griin
Show moreShow less
Event Date / Time Venue  
Ürgaeg Tu 16/08/2022 19:00 Lipstu küla, Raplamaa
Event Ürgaeg
Date / Time Tu 16/08/2022 19:00
Venue Lipstu küla, Raplamaa
Price information
“Ürgaeg” on ööbimisega rännaklavastus looduses, mille tegevuspaik asub Lipstu külas Raplamaal. Ühele etendusele ootame 24 külalist, lavastust mängime 10 korda.
 
Pileti hind kuni 1. juulini 24 €, alates 2. juulist 30 €, alates 2. augustist 36 €. Pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata. Sooduspileteid ei ole. Kohapeal piletimüüki ei toimu. Hilinejad teosesse ei pääse.
 
Etendus sisaldab ööbimist õues. Võta kaasa magamiskott, matt ning looduses liikumist võimaldav ilmastikule sobiv rõivastus. G9 hoolitseb peavarju ning kehakinnituse eest. Ligipääs autoga, leia kaart ja vajadusel küüt Facebooki sündmuse lehelt.
Venue
Lipstu küla, Raplamaa
Lipstu küla, Raplamaa Rapla vald Estonia
Promoter
Labürintteatriühendus G9
Öölase tn 5 Talinn, Pirita 11913 Harju
5101170
labyrintg9@gmail.com
Reg. no: 80388538
Event Ürgaeg
Date / Time Tu 16/08/2022 19:00
Venue Lipstu küla, Raplamaa
No results have been found for your request.
Loading...
Reload