No results have been found for your request.
Loading...
Reload

Tallinna Legendid / Легенды Таллинна / Tallinn legends / Tallinnan Legendat

Fr 26/01/2018 11:00 - Mo 31/12/2018 20:00
Kullassepa 7, Tallinn
12.50 - 16.50
Pika ja huvitava ajalooga Tallinn on tuntud paljude meeliköitvate legendide poolest – vanad lood on keskaja kaugetest aastatest jõudnud meie päevisse, kandes endas nii inimlikku suurust kui saatanlikku madalust. Esmakordselt on aga kõigil linlastel ja linna külalistel võimalus sattuda ise keskaega vahetult kogeda ajastu hingust, elada kaasa tolleaegsete inimeste rõõmudele ja muredele, armastada ning vihata keskaegse linnakodaniku kombel!

Tallinna Legendid  on rännak täis seiklusi, maagiat, suursugusust ja kõiki emotsioone, mida keskaegne Tallinn pakkus. Uues muuseumis on kokku saanud legendid, mis loovad tervikliku pildi Tallinna kirevast ja väga huvitavast ajaloost. Vaid siin saad tõusta vastvalminud Oleviste kiriku kõrgesse torni, kõndida mööda katkust laastatud tänavaid, laskuda inkvisitsioonikohtu sügavatesse keldritesse, kuulatanäkikaevust kostvat hüpnotiseerivat laulu, tunda kurbust koos Neitsitorni müüritava tütarlapsega noore elu kaduvuse pärast, viibida ülbe parun Johann von Uexkülli hukkamisel, avastada sünge alkeemiku töötoas himuralt maitsev martsipan ja laulda ühes palgasõduritega uljast lahingulaulu

Ajarännaku muudab eriliseks tõik, et giidina juhatab külalisi läbi iidse Tallinna süngete saladuste härra Saatan isiklikult. Nii kõrge ja võimsa isiku kohalolek garanteeribunustamatu elamuse!

Etendused toimuvad eesti, vene, soome ja inglise keeles.

Tallinna Legendid ühendavad linna sajanditetaguse ajaloo, elava näitlejameisterlikkuse ja tehnika viimase sõna järgi toimivad eriefektid – kõik see loob tõelise illusiooni ajas rändamisest!

Events website: https://www.facebook.com/tallinnalegendid

Show moreShow less
Event Date / Time Venue Price  
Tallinna Legendid / Легенды Таллинна / Tallinn legends / Tallinnan Legendat Fr 26/01/2018 11:00 Kullassepa 7, Tallinn 12.50 - 16.50
Price information
Opening hours:
Monday  - Friday 11:00 - 20:00
Saturday - Sunday 11:00 - 21:00

In case of pre-booked groups we are going to be open.
Venue
Kullassepa 7 Tallinn Estonia
Promoter
Illusioon Eesti OÜ
Astangu 54-24 Tallinn 13519 Harjumaa
510 7453
info@tallinnlegends.com