logo
Select period
Search from map
Menu

Tall Ship Races esitleb: Hispaania veinide degusteerimine ajaloolisel purjelaeval

Fr 12/07/2024 19:00 - Sa 13/07/2024 18:00
Show descriptionHide description
Hispaania laeval Pascal Floresel on tehniline rike, siis kahjuks laev Tallinnasse Tall Ships Races’ile ei jõua. Seetõttu jäävad ära üritused „Tall Ship Races esitleb: Hispaania veinide degusteerimine ajaloolisel purjelaeval“ 12. ja 13. juulil.
 
E-piletitele tehakse automaatne tagastus ning raha kantakse pileti ostja arveldusarvele 10 tööpäeva jooksul.
Müügipunktist ostetud pileti saab tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle K teenindusjaamad ja Viru Keskus.
 
Palume ootamatu muudatuse ja sellest tulenevate võimalike ebamugavuste pärast vabandust!
 
Veiniinvesteeringute saladused Hispaania purjelaeval
 
Kutsume teid kahetunnisele merereisile, mille jooksul saate tutvuda veinidesse investeerimise võimalustega ja degusteerida kuulsaid Hispaania väärisveine koos sobivate suupistetega.
 Merereisil jagavad just selle ala parimad asjatundjad sissevaadet veiniinvesteeringute maailma ja hindamatuid näpunäiteid , mis aitavad teil selles varaklassis navigeerida.
Üritus sobib kõigile veinihuvilistele ja inimestele, kes soovivad oma silmaringi laiendada ning samal ajal veeta mõnusalt aega eksklusiivsel Hispaaniapurjelaeval seilates. Kasuta seda unikaalset võimalust osa saada erakordsest sündmusest!
 
Veiniinvesteeringute maailma ja pakutavaid veine tutvustab WineFortune´i CEO Risto Kaljurand.
 
Veinihuvilise meelespea:
·         Ole palun kohal 15 minutit enne täistundi
·         Veinide degusteerimine toimub laeva välitekil, palun riietuge vastavalt ilmale (kontsakingad ei ole soovitavad).
·         Hind sisaldab kahetunnist meresõitu, veinikoolitust, kolme erineva Hispaania väärisveini degusteerimist ja suupisteid.
·         Vihmase ilma korral toimub tunnine meresõit ning tunnine koolitus sadama ruumides.
 
PASCUAL FLORES
Pascual Flores on Hispaania päritolu 34-meetrine puidust kolmemastiline kahvelkuunar ja üks kaugemaid külalisi Euroopast, kes meidTall Ships Races Tallinn 2024 ajal külastab. Pascual Flores veestati juba üle 100 aasta tagasi, 1917. aastal Torreviejas.
Esimestel aastatel kasutati alust kaubalaevana, kuid aastatel 2005-2008 tehti laevale kapitaalne remont ning nüüdseks on tegu seilava purjeõppe- ja muuseumilaevaga.
 
Pascual Flores on 34 meetrit pikk, 8,6 meetrit lai ning kolmel mastil kannab kuunar kuni kümmet purje, mille pindala on kokku 400 ruutmeetrit.
Pascual Flores jõuab Tall Ship Races Tallinn 2024 ajal pealinna 11. juulil ja laev asub Lennusadamas.
 
*Ürituse toimumisajad:
12.07 kell 19:00-21:00 
13.07 kell 16:00-18:00

Events

No events were found
Loading...
Reload
No results have been found for your request.
Loading...
Reload