Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

A-HA - Electric Summer 2018

N 19.7.2018 17:00
Tartu Laululava
69.50 - 159.50
NORRA ANSAMBEL A-HA ESINEB VÄLIKONTSERDIGA SUVE KESKEL TARTU LAULULAVAL

Juba 19. juulil esineb Tartu Lauluvalal üks tuntumaid Skandinaavia ansambleid A-HA. Üle viieteistkümne aasta taas Eestit väisavad muusikud esitavad välikontserdi raames bändi loomingu paremikku – alates ansambli esimesest üleilmsest hitist “Take on Me” kuni hetkel viimase stuudioalbumi “Cast in Steel” paladeni. Kontserdi erikülalisena astub laval üles Lenna.Suurte staaride välikontserdid toimuvad viimasel ajal reeglina Tallinnas. A-ha esindajatega läbirääkimisi alustades oli Live Nation Estonia kohe algusest peale tahtnud tuua bändi just Tartusse. Tartu Laululava on väga ilus ja sobiv koht suurte suvekontsertide läbiviimiseks. Oleme seal korraldanud Depeche Mode’i väga eduka esinemise aastal 1998. Nüüd, kakskümmend aastat hiljem, on meil hea meel kutsuda Heade mõtete linna taas muusikamaailma tippklaasi kuuluva bändi.A-ha tuli kokku 1982. aastal ning pika karjääri jooksul on muusikud välja andnud kümme stuudioalbumit, mis sisaldavad hulgaliselt hitte -  sealhulgas leiab norra trio hitivaramust selliseid palasid nagu “Take on Me”, “Crying in the Rain”, “The Sun Always Shines on TV”, “Stay on These Roads”, “Hunting High and Low”, “Summer Moved on”, “I’ve Been Losing You”, “Cry Wolf”, “The Living Daylights”, “Scoundrel Days”, “Velvet”, “Minor Earth Major Sky”, “Manhattan Skyline” ja palju-palju teisi.Bändi koosseisu kuuluvad solist Morten Harket, kitarrist Pål Waaktaar-Savoy ja klahvpillimängija Magne Furuholmen. 19. juulil astuvad Tartu Laululaval üles lisaks A-ha põhiliikmetele ka mitmed külalismuusikud, kes on Norra menubändiga koos “Electric Summer 2018” tuuri raames esinemas. 

Tartu kontserdi erikülaline on Lenna.Kontserti toetab Star FM.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
A-HA - Electric Summer 2018 N 19.7.2018 17:00 Tartu Laululava 69.50 - 159.50
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

AJAKAVA:
17:00 väravad
19:30 Lenna (est)
21:00 A-ha (nor)
23:00 ürituse orienteeruv lõpp

Kontserdiala plaaniga saab tutvuda siin.

Seisupilet 69€
(müügil veel vaid 250 piletit)

VIP-pakett 159 € (müügil viimased vip-paketid)
Piletipakett, sisaldab:
- VIP-parkla autokohta
- VIP-sissepääsu
- VIP-kaelakaarti (suveniir, mis ei ole pääse sündmusele)
- tervitusjooki
- buffet õhtusööki (külm laud) VIP-alal
- mittealkoholseid jooke VIP-baaris (alkohoolsed joogid eraldi raha eest)
- eraldi tualetti VIP-alal
- vihmakeepi
- pääsu kontserdile
NB! VIP-alalt ei ole otsevaadet lavale, VIP-ala ei asu lavaesisel alal, VIP-pääse ei anna eelisõigust koha valimisel kontserdi jälgimiseks

VIP-pakette puudutavate küsimustega palume kirjutada aadressil vip@bdg.ee

Vanusepiirangut ei ole.
NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel. Korraldaja ei soovita valju heli ja rahvamasside tõttu kaasa võtta sülelapsi, samuti on lapsevankrid tülikad ja ohtlikud rahva sees.

Kontserdile on keelatud kaasa võtta:
* vihmavarje – piiravad publiku vaatevälja
* oma sööki ja jooki
* pudeleid ja purke
* professionaalset ja poolprofessionaalset foto-, audio- ja videosalvestustehnikat (va. mobiiltelefonid ja seebikarbid). Lubatud on vaid kaamerad, mil ei ole suurendamise võimalust (zoomi) ning vahetatavaid objektiive. Ei ole lubatud kaamerad objektiiviga, mis ületab fookuskaugust 40mm, mis on sama laia vaateväljaga nagu inimsilm.
* Go-Pro kaameraid ja selfie sticke (statiivpulkasid)
* tahvel- (sh. iPadid) ja sülearvuteid
* suuri binokleid (lubatud vaid teatribinoklid)
* mis iganes tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, kette, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid
* alkoholi ja narkootikume
* loomi
* jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, motokiivreid, matka- ja klapptoole, taburette
* liigset pagasit ja esemeid – ära võta kaasa suuri kotte või ebavajalikke esemeid, mis aeglustavad isiku ja asjade läbivaatust väravas.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

Toimumiskoht
Laulupeo pst 25 Tartu Lõuna-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee