Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Adeele Sepp ja Jaan Jaago: muusika-ja luuleõhtu Hingehelinad

K 19.12.2018 19:00
Ugala Teater, väike saal, Vaksali 7, Viljandi
Detsembrikuu lõpus, enne veel kui pühad käes, ootame kõiki muusika- ja luulesõpru Ugala teatri väikesesse saali, et üheskoos võtta ette helinaid täis hingerännak, mille teejuhtideks on ansamblist Curly Strings tuntud kitarrist Jaan Jaago ja Ugala teatri näitleja ja laulja Adeele Sepp. Spetsiaalselt jõuluajaks loodud kontsertõhtul kõlavad eesti luule ja eestikeelsed laulud, mille sisse eksib ära ka nii mõnigi kõigile tuntud jõululaul, kuid seda juba täiesti uues vormis ja kuues. Adeele ja Jaani ühised kontsertmõtisklused on viljandlastele varasematestki kohtumistest tuttavad. Eesti luule ja kitarrimaastikud on inimesteni jõudnud varem nimede all “Kohtume tamme all” ja “Kohtume Kassisabal”. Nendest südamlikest kohtumistest Viljandi publikuga kasvas paar aastat tagasi välja omalaadne Puutuur, mille raames Adeele ja Jaan koos heade sõpradega esitasid luule-, muusika- ja valgusinstallatsioone üle Eesti.

Kolmapäeval, 19. detsembril kell 19 algava tunniajalise kontserdi teeb seekord eriliseks katkematu heli, mis annab võimaluse minna rännakule iseendasse, et leida üles oma hingehelinad. Milline see õhtu olema saab, seda saate juba päriselt aga teada alles kohapeal.

Adeele: “ Ootame juba väga, et Ugala väikeses saalis pillidele hääled sisse lüüa, sest kodupublikule esinemine – no see paneb ikka alati hinge võbelema.”

Pilet 8 €, kohtade arv piiratud.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Adeele Sepp ja Jaan Jaago: muusika-ja luuleõhtu Hingehelinad K 19.12.2018 19:00 Ugala Teater, väike saal, Vaksali 7, Viljandi 8.50
Hinnainfo
Sooduspilet kehtib:
• (üli)õpilastele ja ISIC-kaardi omanikele;
• õpetajatele ja ITIC-kaardi omanikele;
• pensionäridele;
• gruppidele alates 15 inimesest.

50% piletihinna soodustus kehtib:
• puudega inimesele puuet tõendava dokumendi ettenäitamisel;
• kõrvalabi vajava puudega inimese saatjale.

Korraga kehtib vaid üks soodustus.
Soodustust tõendav dokument peab piletit ostes ja etendusel kaasas olema (sobivad kõik Eesti Vabariigis välja antud kehtivad dokumendid).
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Ugala Teater SA
Ugala Teater SA
Vaksali 7 Viljandi 71020 Viljandi
433 0777
kassa@ugala.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas