logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

''Aeg iseendale'' - Laule ja lugusid Inga Lunge tekstidele. Saadab Toomas Lunge

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
"Aeg iseendale" laule ja lugusid Inga Lunge tekstidele. Saadab Toomas Lunge.
 
Kontserdi fookus on näitleja Inga Lunge loomingul.
Lisaks imelistele lauludele kõlavad vahetekstidena mõtted kevadel ilmunud raamatust "Ma kirjutan Sulle". Õhtu kava on koostatud nii, et iga külastaja mõne mõtte või taipamise endaga kaasa saaks võtta. Esinejad soovivad, et kuulaja igapäeva-rütmist korraks välja saaks astuda ja nautida aega, mis kulutatud vaid iseendale!
 
Inga Lunge on näitleja, kes lisaks teatri- ja teletööle on loonud laulutekste ansamblitele Lindpriid, Justament, Kaunimate Aastate Vennaskond. Tema tekstidele laule on esitanud Tõnu Raadik, Indrek Kalda, Anne Veski, Toomas Krall, Jaan Elgula jpt. Kevadel ilmus Inga Lungel Tammerraamatu kirjastuse alt täiskasvanutele suunatud raamat "Ma kirjutan Sulle" - näitleja on kogunud kaante vahele taipamised ja mõtted, mida ta seekord esimest korda kuulajatega lavalt jagada soovib. 
 
Toomas Lunge on armastatud muusik, kelle loomingut on kuulajad saanud nautida Justamendi, Lindpriide ja Kaunimate Aastate Vennaskonna koosseisus. Lisaks on ta loonud muusikalisi kujundusi arvukatele teatrilavastustele ja olnud XIX Tantsupeo "Puudutus" muusikaline juht.
 
Kontserdid: 
21. november kell 19:00 - Uuemõisa mõisa valge saal, Läänemaa
25. november kell 20:00 - klubi Chicago 1933, Tallinn
2. detsember kell 19:00 - Suure-Jaani Tervisekoda
15. detsember kell 19:00 - Tartu Karlova teater
16. detsember kell 19:00 - Pajusti Klubi
18. detsember kell 19:00 - Pootsi mõis, Pärnumaa
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti