logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri rahvusvaheline hübriidkonverents / Art, science and biosphere international hybrid conference

N 26.8.2021 09:30 - L 28.8.2021 19:00
81.90 - 199.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Biotoopia on rahvusvaheline kunsti, teadust ja biosfääri ühendav hübriidkonverents, mis toimub esmakordselt 26.-28. augustil Viinistu Kunstimuuseumis ja veebiplatvormil Worksup. Konverents toimub inglise keeles.
 
Konverentsile on oodatud bioloogid, kunstnikud, õpetajad, õppesuundade juhid, filosoofid, mõtlejad, kultuurianalüütikud ja kõik teised, kes huvituvad vajalikest nihetest mõtteparadigmades ja uutest suundadest kunstis, loodusteadustes ja filosoofias.
 
Planeet Maa väsib ja on palavikus – tajume lahtirulluvas kliimamuutuses ja ökosüsteemide kollapsis iga päevaga üha selgemini, et vanaviisi edasi elada pole enam võimalik. Siin 21. sajandi alguses püüame pidurdada halbu stsenaariumeid ja sõnastada looduse ja inimese vahel uut tüüpi suhteid, mis arvestaksid samal tasandil kõikide eluvormide ja elukeskkondadega. Sellistele muutustele hoo andmiseks otsibki Biotoopia värskeid koostöövorme kunstide, teaduse ja biosfääri vahel, et valmistada pinda uute mõttemustrite tärkamiseks.
 
Esimene Biotoopia keskendub ökosüsteemsusele ja elurikkusele – interaktsiooni, kommunikatsiooni ja intellekti ilmingutele looduskooslustes, tehnoloogia osale loodusuuringutes ning posthumanistliku eetika küsimustele. Ettekannete ja diskussioonide kõrval on oluline koht kunsti- ning muusikaprogrammil, mille sisu ja vorm peegeldab konverentsi peamisi teemasid. Viimasel päeval toimub juhendatud inspireeriv loodusmatk, kus otsitakse ja leitakse maastikust erinevaid kunstipäraseid vorme.
 
Et sõnal oleks jõud ja kunstis sõnumi nägijaid oleme konverentsile kutsunud esinema maailmatasemel mõjutajaid ning paneme nad dialoogi eesti ekspertidega. Tutvu programmiga siin – www.biotoopia.ee .
 
Meie korraldustoimkond järgib Eesti Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud nõudeid avalike ürituste läbiviimisel ning tagab kõikide külaliste turvalisuse ja heaolu.
 
Füüsilises asukohas toimuvale konverentsile müüme pileteid piiratud koguses. Juhul kui ilmnevad Eesti Vabariigi valitsuse poolt nõuded, mis ei luba füüsilist konverentsi korraldada plaanitud ajal, hüvitatakse pileti kulu peale konverentsi toimumist.
 
Korraldaja jätab õiguse teha programmis muudatusi.
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 3-päeva pääse / 3-Day Pass BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 3-päeva pääse / 3-Day Pass - Viinistu Kunstisadam, Eesti 199.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents/ 1-päeva pääse / 1-Day Pass 26.08 BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents/ 1-päeva pääse / 1-Day Pass 26.08 Viinistu Kunstisadam, Eesti 81.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 1-päeva pääse / 1-Day Pass 27.08 BIOTOOPIA - Kunsti, teaduse ja biosfääri konverents / 1-päeva pääse / 1-Day Pass 27.08 Viinistu Kunstisadam, Eesti 81.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti