Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

notafe 2018

L 14.7.2018 21:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
notafe 2018

8.-14. juuli Viljandis

see on festival, mis on kaasajakohane kool, kus ei pea õppima, aga milles saab osaleda. sel aastal kestab notafe seitse päeva ja kuus ööd, mahutades sellesse ajaraami ühe rahuliku komplekti keha ja meelt, liikumist ja mõtlemist, tunnetamist ja mõtestamist puudutavat haridust. see festival ei ole pealkiri ega kiire toit, vaid komplekt kehamällu salvestuvaid kogemusi, mille tarkus küsib seedimiseks ja kohalejõudmiseks aega.

notafe on ettekääne, et kuue grupi jagu inimesi saaksid ühe festivali kontekstis kokku ning kasutaksid tekkivat informatsiooni endi hüvanguks maksimaalselt ära. see on aktiivne initsiatiiv dialoogiks, mille eesmärk on inimeseti varieeruv ning täpselt välja selgitamata. korraldajate poolne soovitus on osalemist nautida ning nautimise üle rõõmustada.

lisaks sinule on notafe 2018 veel juan domínguez, ivo dimchev, ruth zaporah, cassie tunick, semolina tomic, vladimir sidorov, horácio macuacua, krõõt juurak, alex bailey, bruno caverna, fernando pelliccioli, carlos osatinsky, hsuan-hsiu hung, elke luyten, kira alker, andrea keiz, quarto, serious serious, books on the move etc.


registreerumine on avatud!


www.notafe.ee

festival@notafe.ee
+372 5179773
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti