Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rahvaste Teater - Tsirkus / Театр Наций - Цирк / Tsirk / EESTIKEELNE SÜNKROONTÕLGE

E 15.10.2018 19:00
Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Kõikidel etendustel on eestikeelne sünkroontõlge


Rahvaste Teater, Moskva

Tsirkus

Lavastaja: Maksim Didenko
Kunstnik, kostüümikunstnik: Maria Tregubova
Helilooja: Ivan Kušnir
Libreto autor: Konstantin Fjodorov, Maksim Didenko
Videokunstnik: Ilja Starilov
Valguskunstnik: Ivan Vinogradov
Koreograaf: Vladimir Varnava

Näitlejad: Ingeborga Dapkunaite, Pavel Akimkin, Stanislav Beljajev, Sergei Jepišov, Gurgen Tsaturjan, Andrei Fomin, Vladimir Jerjomin, Mahib Jeskin, Daniil Rassomahhin, Pavel Rassomahhin, Aleksei Miranov, Vano Miranjan, Mihhail Spassibo, Armen Pogosjan, Sergei Pospelov, Semjon Denissov, Ilja Movtšan, Vartan Daraktšan, Anton Bulkin, Jaroslav Srodnõhh

Rahvuste Teater on mitmekordne preemia „Kuldne Mask“ laureaat ja nominent. Etendus oli 2017. aasta „Kuldse Maski“ longlistis.

Didenko on üks peamisi 30-aastaste lavastajatepõlvkonna esindajaid, kelle loomingulist valikut võib määratleda kui sünteesteatrit: tema lavastusest on liikumist, heli visuaalseid kujundeid – elemente, mis tihti on tähtsamadki, kui vahetu sõna ja tekst. Nõukogude kultuuri mütoloogia on üks Didenko teatriuurimuse teemadest. „Tsirkus“ on Grigori Aleksandrovi 1936. aasta filmi mastaapne lavaline kujutis.

Etendus toob väga peenelt esile kahepalgelisuse, mis selles samas 30-ndate aastate justkui tendentslikus filmis peitub: süžee tolerantse nõukogudemaa moraalsest üleolemisest läänest koos oma rassiliste eelarvamustega muutub veel ka looks sisserännanud diiva meeldivusest. Lihtsamalt öeldes, nõukogude unistus rääkis ameerika aktsendiga: nõukogude töötajat tõmbas meretagune kaunitar, meretagune seksikus ja selle unistuse suutis täita ainult film.
Maksim Didenko etendus aga kukkus välja eelkõige unistuse jõust ja karismast. Aga see etendus on ka unistuse (unistuse ja kunsti) ohtlikust karismast, mida Didenko vaatajate teadvuses lihtsat, kuid efektiivset operatsiooni tehes katsetab. Mitte mingi karikatuursus, ei mingi kohutavus või absurd, nagu näiteks diktaator-Lenin ja papist raketid, mitte mingid ettevaatusabinõud ei sega meid end ära petmast, nõiduslikkuse ja lennustardi ootusest tardumast, tunnetele järele andmast, mis siis, et see on ilmselgelt lavastatud.
internetiväljaanne „Gazeta.ru“

Sündmuse koduleht: http://www.goldenmask.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Rahvaste Teater - Tsirkus / Театр Наций - Цирк / Tsirk / EESTIKEELNE SÜNKROONTÕLGE E 15.10.2018 19:00 Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Hinnainfo

Kõikidel etendustel on eestikeelne sünkroontõlge


18:00 avatakse Kontserdimaja uksed ja Teatrikohvik
19:00 Algab kontsert. Ilma vaheajata. Hilinejaid saali ei lubata! Vabandame!
20:45 Orienteeruv lõpp

Ürituse lisainfo
• Üritus toimub vene keeles
• Kehtiv pilet peab olema igal külastajal, ka sülelapsel.
• Hilinejaid saali ei lubata!
• Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud
• Piletid müügil ka toimumise päeval Solaris Keskuse Piletilevi kassas
• Ratastoolikohtade tellimiseks helistada 6659534 või kirjutada info@piletilevi.ee
  Ratastoolikohad asuvad I rõdul viimase rea taga, kui rõdu ei avata paigutatakse ratastoolikohad parterisse
  Sissepääs ratastooliga: Solaris Keskuse 1 korruselt Artis Kino lifti kõrval olevast uksest või liftiga parklakorruselt

Kõikidele Alexela Kontserdimajas toimuvate ürituste piletihindadele lisandub teenustasu 0.90€ / pilet, mis suunatakse ettevõtte keskkonnasäästlikusse arengusse.

Eestikeelne sünkroontõlge

Pileteid tagastada ega vahetada ei saa

Lugupeetud vaatajad.
Sellel aastal me samuti eraldasime saalis kesksed kohad eraldi VIP-sektoriks, millele on kehtestatud kommertshind ning need on saadaval vabamüügis.
Võite osutada festivalile olulist toetust, kui ostate erihinnaga VIP-pileti. Sellega kaasneb VIP-pakett, mis sisaldab festivali kava, teatri originaalkava vastavale etendusele, kava eestikeelset vahelehte ning väliskülaliste jaoks ka inglisekeelset vahelehte, festivali suveniire. Sellele kõigele lisandub loomulikult ka suur tänu festivali korraldajatelt.
Täpsema informatsiooni saamiseks palun kirjutage aadressil fortius@fortius.ee
Toimumiskoht
Estonia pst. 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
ART-Fortius MTÜ
Tatari 22-8 Tallinn 10016 Harju
55927427
fortius@fortius.ee