Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Simple Session 2019

L 2.2.2019 11:00 - P 3.2.2019 21:00
21.40 - 200.40
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Maailma üheks olulisimaks rulasõidu ja BMX-rataste suurvõistluseks kasvanud Simple Session hullutab publikut taas 2. ja 3. veebruaril Saku Suurhallis. Täismaja jagu publikut ning maailma kuulsaimad ja parimad rulatajad ja BMX-profid loovad kahel päeval ühe katuse all ainulaadselt sütitava atmosfääri, millest sa ei taha ilma jääda!

Ekstreemimaailma üle ilma tuntud talvisest suursündmusest võtavad sel aastal osa ligikaudu 150 oma ala tippu 35 riigist, tehes sellest planeedi kõige rahvusvahelisema ekstreemspordisündmuse. Kohal on kümneid X-Mängude kuldmedaliste, Dew Touri võitjaid ning maailmameistreid. Tegu saab olema korraliku soojendusega ka tulevasteks Tokyo 2020 olümpiamängudeks, mille programmi BMX ja rulasport esmakordselt kuuluvad.

Saku Suurhalli kerkib võistluste ajaks unikaalne ja hiigelsuur võistluspark, mis ühendab mõlema võistlusala väga erinevad ning keerukad nüansid geniaalselt üheks vingeks vaatemänguplatsiks. Publikut ootavad kohapeal lisaks kaasaelamisnaudingule ees veel terve hulk põnevaid ajaviitetegevusi, milles kaasa lüüa.

Võistlused lööb lahti laupäev, 2. veebruar, mil terve päeva jooksul toimuvad Saku Suurhallis nii rula- kui ka BMXi kvalifikatsioonid ning sõitmas näeb kõiki võistlusele pääsenud Eesti sportlasi. Pühapäeval, 3. veebruaril vallutavad pargi juba sõelale jäänud võistlejaid, kelle osalusel kulmineerub Simple Session võimsate finaalidega, millele paneb punkti auhinnatseremoonia.

Simple Sessionit saadab läbi pika nädalavahetuse pöörane peoprogramm ööklubides ja peopaikades üle Tallinna. Müügile tuleb ka väga piiratud kogus VIP-pääsmeid, mille komplekti kuulub lisaks eksklusiivsele ligipääsule võistlejate alale ka piiramatu peopakett ja Simple Sessioni kingikott.

Lisainfo: – www.session.ee

NB! Simple Sessioni pileteid on ilma korraldaja kirjaliku nõusolekuta keelatud kasutada tarbijamängude korraldamisel!

Kahe päeva piletid vahetatakse esmakordsel sisenemisel Saku Suurhalli käepaela vastu!

VIP PASS

Simple Session VIP Pass annab prioriteetse sisssepääsu festivalile ning riders backstage alasse, samuti VIP-sissepääsu kõikidele Simple Sessioni eel- ja järelpidudele neljapäevast pühapäevani, 31.01 – 03.02.2019. VIP Pass tagab eksklusiivse sissepääsu ka Simple Sessioni treeningpäevale neljapäeval ja reedel 31.01 – 1.02.2019. Lisaks tuleb kaasa Simple Sessioni kingikott. Eksklusiivseid VIP Passe on saadaval väga piiratud koguses. Palun kontakteeru meiega otse ticket@session.ee personaalseteks juhisteks ja informatsiooniks.

Sündmuse koduleht: http://www.session.ee

Festivali sündmused